Szybki test na osobowość. "Masz surowe zasady moralne"

7

Oto ciekawe złudzenie optyczne, które opublikowała na TikToku znana influencerka i pasjonatka tematu iluzji - Mia Yilin. To, co zobaczysz na poniższej grafice w pierwszej kolejności, bardzo dużo mówi o twoim charakterze. Gotowy? Wytęż wzrok i do dzieła! Poniżej prezentujemy interpretację wyników.

Szybki test na osobowość. "Masz surowe zasady moralne"
Co widzisz na tym obrazku? (TikTok, Mia Yilin)

Mia Yilin prowadzi z sukcesami własny kanał na TikToku o nazwie @mia_yilin. Aktualnie śledzi go już 455 tysięcy osób. Liczba ta wciąż się jednak zwiększa. Teraz o miłośniczce iluzji wspomina w artykule też zagraniczny portal "Daily Mail". Opisuje on najnowszą grafikę, jaką tiktokerka zamieściła na swym koncie na chińskiej platformie.

Widzisz to na obrazku? Mia Yilin tłumaczy, jaką masz osobowość

Obrazek skrywa dwie rzeczy. Niektórzy zauważą tu ogryzek jabłka, inni dwie skierowane ku sobie ludzkie twarze - mężczyzny i kobiety. A Ty co widzisz?

Jeśli w pierwszej kolejności dostrzegłeś twarze, to zdaniem Mii kierujesz się w życiu logiką. "Jesteś miłą osobą i masz surowe zasady moralne, ale nie lubisz, gdy serce cię ślepo prowadzi do podejmowania głupich i złych decyzji" - podała Yilin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Efekt Mony Lisy. Czysty paradoks

"Zamiast tego, przemyślasz wszystko na każdym kroku" - zaznaczyła. Według Mii, to powoduje, że czasem możesz czuć się wyczerpany.

W przypadku, gdy w twoje oczy najpierw rzucił się ogryzek jabłka - zdaniem tiktokerki - kierujesz się w życiu emocjami. "Oznacza to, że jesteś bardzo dobry w odczytywaniu ukrytych sygnałów i zawsze wiesz, co należy powiedzieć w sytuacjach towarzyskich" - przekazała Yilin.

Filmik cieszył się sporą popularnością. Został wyświetlony już ponad 65 tysięcy razy. Internauci z chęcią go komentowali. "Zobaczyłem jabłko. Powiedziałaś samą prawdę" - pisała jedna osoba.

A wy, jakie uzyskaliście rezultaty? Pochwalcie się w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić