Tatuażystka była nietrzeźwa. Nastolatka zamarła, gdy zobaczyła efekt

64

Tiktokerka Charles podzieliła się z internautami swoim przykrym doświadczeniem, którego konsekwencje ponosi do dziś. Jako 16-latka zdecydowała si bowiem na tatuaż u przypadkowej artystki, która okazała się być nietrzeźwa. Miała być róża, a co wyszło?

Tatuażystka była nietrzeźwa. Nastolatka zamarła, gdy zobaczyła efekt
Tiktokerka popełniła błąd. Teraz ostrzega innych (Adobe Stock)

Istnieją dwie grupy miłośników tatuaży. Są ci, którzy swoje przyszłe dzieło bardzo skrupulatnie planują, ale i tacy, którzy decydują się na tatuaż pod wpływem chwili. Do tej drugiej grupy zdecydowanie zalicza się tiktokerka Charles.

Błędy młodości

Kanadyjka wspomina swoją wizytę w podziemnym salonie tatuażu, którą odbyła przed laty, mając zaledwie 16 lat. Zrobiła to oczywiście bez wiedzy rodziców. Dziewczyna nie zamierzała prosić nikogo o pozwolenie na tak poważny krok. Pełna przekonania w słuszność swojego czynu, zdecydowała się na wymarzoną "dziarę" - piękną i bardzo rozłożystą różę.

Problem w tym, że gdy pojawiła się w studiu, artystka znajdowała się w stanie mocnego upojenia alkoholem. Mimo to, 16-letnia Charles nie zamierzała czekać ani chwili dłużej i zgodziła się na tatuaż spod ręki nietrzeźwej kobiety.

Kapusta zamiast róży?

Jakież było zdziwienie nastolatki, gdy ujrzała efekt końcowy pracy podchmielonej artystki.

Przynajmniej nie mam na swoim ciele ogromnej "róży", która wygląda jak kapusta - ironizuje Charles.

Jak zatem wygląda tatuaż tiktokerki?

Jak jakaś kapusta - zgodnie przyznają internauci, współczując Charles.
Do dziś wstydzę się tego tatuażu. (...) Ale chcę podzielić się swoim doświadczeniem. Potraktujcie to jako film edukacyjny. Oto dlaczego absolutnie nie powinniście pozwolić, aby jakaś przypadkowa pijana dama wytatuowała was w jakimś przypadkowym miejscu. Zwłaszcza, gdy macie zaledwie 16 lat - tłumaczy 26-letnia dziś Charles po latach na TikToku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Śmiałe wideo Kanadyjki obejrzały dotychczas ponad dwa miliony internautów. - Dzięki za podzielenie się swoją historią. Domyślam się, że musiało cię to sporo kosztować - pisze jedna z komentujących osób. - Jak widać, za błędy młodości się płaci - dodaje inny internauta. - Ten tatuaż nie jest aż tak tragiczny. Poza tym możesz go przerobić, bo faktycznie nie wygląda jak róża - czytamy w sekcji komentarzy pod filmikiem Charles.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Obejrzyj także: Mumia z tatuażami sprzed 1700 lat. Niezwykłe odkrycie archeologiczne
Autor: KOH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić