aktualizacja 

Viki Gabor znów szokuje. Odsłoniła bieliznę. "Czułam się słodko, więc dlaczego nie?"

721

Viki Gabor to jedna z najsłynniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka znów szokuje swoim strojem. Choć ma dopiero 15 lat, stawia na wyraziste, a czasami odważne stylizacje, co nie każdemu się podoba.

Viki Gabor znów szokuje. Odsłoniła bieliznę. "Czułam się słodko, więc dlaczego nie?"
Viki Gabor (Instagram)

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Od tamtej pory jej kariera nabrała jeszcze szybszego tempa niż po dotarciu do finału "The Voice Kids". Obecnie, Gabor jest jedną z najbardziej rozchwytywanych młodych artystek. Występuje na wielu wydarzeniach muzycznych.

Życie młodej wokalistki przyciąga też internautów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 750 tys. osób. To właśnie w mediach społecznościowych Viki Gabor publikuje wiele zdjęć, które bulwersują opinię publiczną.

Gabor ma dopiero 15 lat, dlatego jej odważne fotografie wzbudzają wiele kontrowersji. Wielu zwraca też uwagę na jej mocny makijaż i stylizacje, które zdaniem niektórych nie pasują do młodej dziewczyny. Jak niejednokrotnie tłumaczyła Viki Gabor:

Mój styl ubioru czy to, jak się maluję, to spontaniczny efekt tego, co w danym momencie czuję. Na razie szukam czegoś swojego, nie chcę być kopią żadnego artysty. Myślę, że żaden artysta nie chce kopiować innych - mówiła "Plejadzie".

Viki Gabor znów szokuje

Tym razem artystka zaprezentowała się w szerokich spodniach. Zsunęła je jednak na biodra i odsłoniła bieliznę. Ma na sobie czerwone bokserki, a do tego top odsłaniający brzuch i ramiona.

Nie zabrakło też mocnego makijażu. Dopełniają go połyskujące brokaciki w okolicy oczu. Fryzura to wysoki kucyk, w którym często można zobaczyć Viki Gabor.

Swoje zdjęcia Viki Gabor opisała jednym zdaniem. Zrobiła to w języku angielskim, co ma w zwyczaju. Podczas wywiadów również zdarza jej się wtrącać zagraniczne słówka. Taki ma styl bycia, a oprócz tego jest rozpoznawalna w wielu krajach, gdzie ma znajomych.

Opis pod odważnym zdjęciem Viki Gabor brzmi: "Felt cute so why not". W tłumaczeniu na język polski oznacza to: "Czułam się słodko, więc dlaczego nie?". Sami oceńcie. Zdjęcia można zobaczyć niżej, po więcej, wystarczy kliknąć na szarą strzałkę po prawej stronie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Viki Gabor odpiera zarzuty o powiększanie ust: "Ludzie są bardzo kreatywni"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić