W takim stroju przyszła na siłownię. "Zostałam upokorzona"

47

Pewna Amerykanka podzieliła się z internautami niecodzienną historią, która przytrafiła się jej na siłowni przeznaczonej tylko dla kobiet. Kerry Rose Schwartz wybrała się tam w sportowym staniku i żółtych legginsach. W pewnym momencie podszedł do niej jeden z pracowników obiektu. – Powiedział, że przez mój strój inni czują się niekomfortowo i powinnam go zmienić – opisuje.

W takim stroju przyszła na siłownię. "Zostałam upokorzona"
Kerry Rose Schwartz została upomniana przez obsługę siłowni za nieodpowiedni strój (TikTok, Kerry Rose Schwartz)

Nietypową sytuację na siłowni Kerry Rose Schwartz opisała w czwartek 27 października w filmie na TikToku. Kobieta podkreśliła, że specjalnie wybrała się na obiekt przeznaczony dla kobiet. Podczas ćwiczeń spotkała ją jednak niemiła niespodzianka.

Poczułam się tak bardzo nieswojo, że nigdy tam już nie wrócę – zaznaczyła na wstępie autorka filmu.

Pracownik wezwał ją na rozmowę. "To był dla mnie szok"

W trakcie ćwiczeń do bohaterki nagrania podszedł jeden z pracowników siłowni. Powiedział, że chciałaby z nią chwilę pogadać. – Czułam, że coś jest nie tak, ponieważ rozmowa bardzo szybko zrobiła się niezręczna – podkreśla Kerry Rose Schwartz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Obejrzyj także: Doda wynajęła do swojego filmu luksusowy jacht. Cena łodzi zwala z nóg

Problemem okazał się strój, w którym ćwiczyła kobieta. Przyszła bowiem na siłownię w sportowym staniku i żółtych legginsach. Mężczyzna miał powiedzieć, że kilka kobiet miało poskarżyć się na spodnie Kerry Rose Schwartz.

Stwierdził, że przez mój strój inni czują się niekomfortowo i powinnam go zmienić. To był w pierwszej chwili szok. Potem poczułam zakłopotanie. Zaczęłam się nawet trochę wstydzić, mimo, że nie powinnam. Dlaczego ktoś zwrócił mi uwagę na strój na damskiej siłowni? – zaczęła zastanawiać się autorka filmu.

Przyszła tak ubrana na siłownię. "Inne laski były zazdrosne"

Kobieta wyjaśnia, że obecnie znalazła inną siłownię, na której panuje znacznie bardziej przyjazna atmosfera. Internauci wsparli także Kerry Rose Schwartz w komentarzach.

Wyglądasz świetnie. Najwidoczniej inne laski były zazdrosne – oceniła jedna z osób.
Sam jestem właścicielem siłowni. W Twoim stroju nie ma nic wyzywającego. Jedyny problem, który tu widzę, to kompleksy innych kobiet – dodał kolejny komentujący.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić