"Wesele stulecia" w Paryżu. Kosztowało 59 mln dolarów

16

Ta historia podbija światowe media i jest viralem na TikToku. "Wesele stulecia" w stolicy Francji kosztowało 59 mln dolarów i trwało pięć dni.

"Wesele stulecia" w Paryżu. Kosztowało 59 mln dolarów
Wesele stulecia" w Paryżu. Kosztowało 59 mln dolarów (Instagram)

Wesele to niezwykle ważny dzień w życiu młodej pary. Po wielu miesiącach oczekiwania mogą w końcu cieszyć się wymarzoną imprezą i świętować razem z najbliższymi. Tak też było w przypadku "wesela stulecia", które odbyło się w stolicy Francji.

Panną młodą była 26-letnia Madelaine Brockway, która na co dzień mieszka w Teksasie. 18 listopada poślubiła w Paryżu swojego wieloletniego partnera Jacoba LaGrone'a.

To nie był jednak zwyczajny ślub. Podczas wielkiego paryskiego tygodnia Madelaine Brockway i Jacob LaGrone powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Goście zostali przewiezieni samolotem do Pałacu Wersalskiego na prywatny koncert Maroon 5 pośród kwiatowej baśni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Robert Biedroń odpowiada Błaszczakowi. Nie miał litości

Jak podkreślają media, przed weselem, Madelaine Brockway swój "tydzień panieński" zorganizowała w luksusowym resorcie Amangiri w stanie Utah, gdzie ceny za noc zaczynają się na poziomie ponad 3 tys. dolarów.

Madelaine zszokowała cały internet swoimi wydatkami na ślub, który kosztował łącznie 59 milionów dolarów. Amerykanka zapisała w nim, każdy najmniejszy wydatek.

Na liście Madelaine i Jacoba znalazły się między innymi: figurka ryś rudy marki Herend za 2850 dolarów, zabytkowy czteroczęściowy zestaw do kawy i herbaty Michaela Feinberga za 2950 dolarów, pudełko po ciastkach tej samej marki za 1500 dolarów i wazon Lalique za 5600 dolarów.

Najdroższym przedmiotem była jednak 19-calowa motylarnia Williama Yeowarda za 12,5 tysiąca dolarów. Rejestr składał się także z szeregu naczyń w stylu wiktoriańskim, bardziej skomplikowanych posągów zwierząt oraz szeregu innych luksusowych mebli i dekoracji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Bogata panna młoda

Madelaine pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jej tata, Bob Brockway, jest prezesem i dyrektorem generalnym Ussery Automotive Group, firmy samochodowej nadzorującej szereg salonów Mercedes Benz na Florydzie. Panna młoda z kolei jest "samozatrudnioną przedsiębiorczynią" z siedzibą w Teksasie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić