o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Marta Kutkowska
|

Wrzuć chusteczkę nawilżoną do pralki. Nie uwierzysz, co się stanie

106
Podziel się

Mokra chusteczka to stały element kobiecej kosmetyczki. W mig pozwoli nam zmyć makijaż oraz odświeżyć twarz w trakcie upału. Czy wiesz, jakie zastosowanie może mieć ten gadżet w gospodarstwie domowym?

Wrzuć chusteczkę nawilżoną do pralki. Nie uwierzysz, co się stanie
Mokre chusteczki - czy znasz to zastosowanie? (East News)
bDTlRlWt

Jeśli masz dużą rodzinę, z pewnością pranie spędza ci sen z powiek. Trudne do usunięcia plamy, sierść pupili, kurz to tylko niektóre z problemów, z jakimi na co dzień borykają się rodzice. Na te wszystkie bolączki jest jedno rozwiązanie, które masz je pod ręką.

Niepozorny pogromca sierści

Każdy właściciel kota lub psa wie, jakim problemem jest wszechobecna sierść pupili. Walka z nią to prawdziwa syzyfowa praca. Jeśli nie masz pralki wyposażonej w specjalny program, wypróbuj poniższe rozwiązanie.

bDTlRlWv

Chusteczka nawilżona ma strukturę, która pomaga łatwiej wchłonąć zanieczyszczenia. Jeśli wrzucisz ją do pralki, sierść po prostu się do niej "przyczepi", a twoje pranie będzie wyglądało, jak prosto z pralni.

Swetry bez skazy

Włochate swetry przyciągają zabrudzenia jak magnez. I w tym przypadku sprawdzi się chusteczka nawilżona. Spróbuj najpierw rozłożyć swoje ubranie i wytrzepać je z pyłków i kurzu.

bDTlRlWB

Potem wrzuć do prania mokrą chusteczkę. Chusteczka przyciągnie brud a swetry będą bajecznie czyste. Dodatkowo, zapach chusteczki nada swetrom dodatkowej świeżości.

Zobacz także: Co wiemy o nowych mutacjach koronawirusa? Emilia Cecylia Skirmuntt odpowiada
bDTlRlWW
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(106)
sdf
1 tyg. temu
,,Włochate swetry przyciągają zabrudzenia jak magnez" Pierwsze słyszę żeby magnez coś przyciągał. Czyli jeśli ja jem magnez codziennie to też zacznę coś przyciągać? Może kasę? A może szanowny ,,redachtor" miał na myśli magneS ???
hohoho
1 tyg. temu
magnes przyciąga, a magnez się łyka
Aga
1 tyg. temu
Trzeba najpierw nauczyć się czytać a potem komentować😁
bDTlRlWX
mówi gienia
1 tyg. temu
pierwsze słyszę aby magnez miał własności przyciągające... interesujące, świat się zmienia
wik
1 tyg. temu
Może się skończ zapchaniem filtra jak w przypadku chusteczek do prania
Najnowsze komentarze (106)
teresa
5 dni temu
+ _ magnes przyciąga, a magnez się łyka + )
teresa
5 dni temu
magnes przyciąga, a magnez się łyka
to tyle
5 dni temu
Próbowałam - nie działa.
Sonka
6 dni temu
Zdarzylo mi sie pare razy zostawic chusteczke w kieszeni spodni. I co? wszystko, co bylo w pralce oblepione strzepami chusteczki.
ala
7 dni temu
o jakiej chusteczce nawilżonej mamy pisane?Co to za twor?
Jig
7 dni temu
To te swetry bez chusteczki po praniu są brudne? Cholera, w końcu będę wiedzieć🙂
ppp
7 dni temu
Nie wiedziałem, że mokra husteczka jest gadżetem. Nie wiedziałem też, że magnez ma właściwości magnetyczne. Chłopiec, który wkleił tu ta bzdury, na bank obija się przy nauczaniu zdalnym.
Antekkk
7 dni temu
Pani Marto Kutkowsko - Gdzie Pani naczytała się takich bzdur . W instrukcjach obsługi wszystkich pralek pisze , aby nie wkładać bezpośrednio do pralek drobnych rzeczy , takich jak- chusteczki,czapeczki,skarpety itp, gdyż mogą przedostać się między fartuchem do obiegu wodnego i zatykają pompę spustową wody. Wiem to ,bo codziennie wyciągam takie rzeczy gdyż pracuję w serwisie AGD...
bDTlRlWP
Wolna
7 dni temu
Jak magnez!! 😅😅😅
Praczka
7 dni temu
Mokra chusteczkę do prania i będzie bardziej mokra jak puścimy pranie
wtf
1 tyg. temu
o jakiej chusteczce tu mowa???
Gospodarz
1 tyg. temu
Ajajaj i znów w komentarzach wrze jak w kotle 🤣🤣🤣 dzieciarnia, nie pobijcie się o to co się komu wkręca, bo jak kury gdaczecie w tych komentarzach czasem nie mniejsze głupoty niż w tym artykule. Ja tam lubię te durnoty czytać, bo za parę dni napiszą, aby nigdy nie wrzucać takich chusteczek do prania, bo grozi zmechaceniem. Ostatnio kazali geranium z domu wyrzucać, bo grozi to rozwodem, a kilka dni później, żeby mieć je w domu i w anantomiczne otwory wpychać 🤣🤣🤣🤣 Ten portal jest na smutne covid owe dni, co by się było z czego pośmiać
kocia
1 tyg. temu
a,co to jest gospodarstwo domowe?
ZAZ
1 tyg. temu
Może uporządkuję temat. Otóż najpierw zauważam literówkę i zamiast magnes autorowi napisało się magnez. Magnez jest to metal palący się jasnym płomieniem i występuje w związkach. dawniej magnezję (tlenek magnezu) używano jako flesza przy robieniu zdjęć. Natomiast magnes to materiał (stop) przyciągający stal. I może dlatego autor porównał chusteczkę do magnesu jeśli idzie o przyciąganie drobinek brudu. Co do wkręcenia sięw bęben, to chba tylko pomiędzy bęben i kocioł, bo łożysk taka chusteczka nie może uszkodzić, gdyż są zimmeringi łożysk na ośce tegoż bębna. Taka chusteczka co najwyżej może zniszcyć silnik pompy unieruchomiając wirnik lub zapchać filtr. Jednak są to przypadki nieliczne i mało prawdopodobne...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić