Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KOH
|

Wygląd 21-latki wielu przeraża. "To nie szalone a genialne"

354
Podziel się:

Salvia nie boi się śmiałych metamorfoz. Wprost przeciwnie, dzięki odważnym transformacjom ma szansę w pełni poczuć się sobą. "Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu" - podkreśla Walijka.

Wygląd 21-latki wielu przeraża. "To nie szalone a genialne"
Metamorfoza Salvii (Instagram)

Pochodząca z Walii Salvia zdobyła ogromną popularność za sprawą swoich zaskakujących, a dla niektórych również szokujących, transformacji. Pisały o niej największe światowe magazyny, takie jak "Vogue", "Marie Claire" i "Cosmopolitan". Co więcej, to właśnie dla brytyjskiego "Vogue'a" Salvia zdecydowała się zaprezentować jeden z procesów swojej diametralnej przemiany.

"Ona jest po prostu kwintesencją odwagi" - pisze jeden z widzów jej odważnego, makijażowego tutorialu. "Wszyscy, którzy twierdzą, że ona jest nienormalna... Ona znalazła w swoim życiu to, co tak naprawdę sprawia, że jest szczęśliwa. W ten sposób radzi sobie z trudnym dzieciństwem. To nie szalone, a genialne - podkreśla inny.

Zobacz także: Inside Salvia’s Extreme Beauty Routine | Vogue

Trudne dzieciństwo

- Miałam raczej traumatyczne dzieciństwo. Byłam bardzo gnębiona - wspomina Salvia, która do dziś zmaga się ze stałym poczuciem zagubienia. - To jest związane również z moją tożsamością płciową. Mam problemy z dysforią płciową, co skłoniło mnie do z zmian w moim wyglądzie, ponieważ czuję się bardziej komfortowo, gdy ludzie nie mają pojęcia, kim jestem - podkreśla w jednym z wywiadów.

Ogromna odwaga

Diametralne metamorfozy Salvii inspirowane są kosmitami, dzikimi zwierzętami oraz pokazami Alexandra McQueena. - Niektórych moje wcielenia przerażają, ja uważam je za piękne. To moja ekspresja - wyznaje.

Salvia podkreśla, że do dziś zmaga się z ogromnym hejtem i brakiem zrozumienia nie tylko ze strony licznych internautów, ale także napotkanych na ulicy ludzi. Dziś jednak nie robi to na niej większego wrażenia: "Czuję się silna, ponieważ żyję w zgodzie z samą sobą. Poza tym mam w tym pewną misję. Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu".

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(354)
norma
8 miesięcy temu
Ona?
jacek
9 miesięcy temu
Najlepiej do własnej głupoty dorobić ideologię i zaczyna się robić za mędrca, a przynajmniej myśliciela. Czas umierać.
Paweł
9 miesięcy temu
Chirurg plastyk jeszcze coś dociągnie. Technika idzie do przodu. Jeszcze będzie dobrze.
ROBIN
9 miesięcy temu
TO CHORE TERAZ SKRZYWIENI PRZEZ ŻYCIE LUDZIE MÓWIĄ ŻE TO GENIALNE A TO PO PROSTU NIE JEST NORMALNE.
mój-nick
9 miesięcy temu
Ktoś mocno doświadczył Bólu\Pogardy zamiast Miłości w życiu...i ona jest tylko dowodem iż tak jest w większości zaburzonych ludzi.
went
9 miesięcy temu
zamiast się oszpecać , powinna przejść terapie u psychologa , aby pozbyć się traumy z dzieciństwa ! ukrywanie się pod maskami , jest niepoważne i dziecinne
Jpar
9 miesięcy temu
Nie ma czym szpanować to głupotą jedzie !
Damian
9 miesięcy temu
no jak to jest genialne to chyba mam coś z głową nie tak
nemo
9 miesięcy temu
Jest bardzo chora albo bardzo sprytna.
Iza
9 miesięcy temu
Odważni to byli ludzie w czasie okupacji. Jeszcze czasami za komuny. Na świecie teraz wielu drży o własne życie. Ten tu jest wyzywający, w ten sposób rekompensuje swoje braki, wprawia ludzi w zakłopotanie i to mu sprawia przyjemność. Nie nazwałabym tego odwagą. Czasami widuję żuli ze spodniami opuszczonymi do kolan, Ci dopiero są "odważni".
Bożka
9 miesięcy temu
Biedne dziecko. Nie ma nikogo, kto by się nią zajął i okazał miłość?
...
9 miesięcy temu
Kiedyś się choroby psychiczne leczyło, teraz się je promuje!
wow
9 miesięcy temu
Najlepiej wyglądała na tym przaśnym rowerze:))) w tym przebraniu:)
000
9 miesięcy temu
za wiele to sie nie zmineia tymi swoimi metamorfozami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić