Wygląd 21-latki wielu przeraża. "To nie szalone a genialne"

591

Salvia nie boi się śmiałych metamorfoz. Wprost przeciwnie, dzięki odważnym transformacjom ma szansę w pełni poczuć się sobą. "Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu" - podkreśla Walijka.

Wygląd 21-latki wielu przeraża. "To nie szalone a genialne"
Metamorfoza Salvii (Instagram)

Pochodząca z Walii Salvia zdobyła ogromną popularność za sprawą swoich zaskakujących, a dla niektórych również szokujących, transformacji. Pisały o niej największe światowe magazyny, takie jak "Vogue", "Marie Claire" i "Cosmopolitan". Co więcej, to właśnie dla brytyjskiego "Vogue'a" Salvia zdecydowała się zaprezentować jeden z procesów swojej diametralnej przemiany.

"Ona jest po prostu kwintesencją odwagi" - pisze jeden z widzów jej odważnego, makijażowego tutorialu. "Wszyscy, którzy twierdzą, że ona jest nienormalna... Ona znalazła w swoim życiu to, co tak naprawdę sprawia, że jest szczęśliwa. W ten sposób radzi sobie z trudnym dzieciństwem. To nie szalone, a genialne - podkreśla inny.

Zobacz także: Inside Salvia’s Extreme Beauty Routine | Vogue

Trudne dzieciństwo

- Miałam raczej traumatyczne dzieciństwo. Byłam bardzo gnębiona - wspomina Salvia, która do dziś zmaga się ze stałym poczuciem zagubienia. - To jest związane również z moją tożsamością płciową. Mam problemy z dysforią płciową, co skłoniło mnie do z zmian w moim wyglądzie, ponieważ czuję się bardziej komfortowo, gdy ludzie nie mają pojęcia, kim jestem - podkreśla w jednym z wywiadów.

Ogromna odwaga

Diametralne metamorfozy Salvii inspirowane są kosmitami, dzikimi zwierzętami oraz pokazami Alexandra McQueena. - Niektórych moje wcielenia przerażają, ja uważam je za piękne. To moja ekspresja - wyznaje.

Salvia podkreśla, że do dziś zmaga się z ogromnym hejtem i brakiem zrozumienia nie tylko ze strony licznych internautów, ale także napotkanych na ulicy ludzi. Dziś jednak nie robi to na niej większego wrażenia: "Czuję się silna, ponieważ żyję w zgodzie z samą sobą. Poza tym mam w tym pewną misję. Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu".

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd
Autor: KOH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić