aktualizacja 

Wytatuowała sobie ananasa. Dopiero po fakcie odkryła, czego to symbol

151

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie wideo, które zamieściła pewna Australijka. Autorka opowiedziała o tym, jak po czasie dowiedziała się, że tatuaż, który sobie wykonała, ma ukryte znaczenie.

Wytatuowała sobie ananasa. Dopiero po fakcie odkryła, czego to symbol
Australijka nie ukrywała zdziwienia (TikTok)

Nowoczesna technologia pozwala na usuwanie tatuaży, jednak jest to zabieg nieprzyjemny i kosztowny. Osoba, która decyduje się na wykonanie wybranego wzoru na skórze, zakłada zazwyczaj, że ten zostanie z nią do końca życia. Niekiedy jednak sposób realizacji, czy ukryte znaczenie sprawiają, że wytatuowany obrazek przestaje się podobać.

Historia Brittany Lewin może być przestrogą dla innych. Australijka opublikowała na TikToku wideo, w którym przedstawiła historię tatuażu, który zrobiła jakiś czas temu. Po wykonaniu wzoru na skórze kobieta pochwaliła się nim przed swoją koleżanką. Okazało się, że posiadaczka tatuażu ananasa w trójkącie nie miała pojęcia o jego symbolice. Wyjaśnienie uzyskała dopiero od zdziwionej wyborem owocu przyjaciółki.

Czy to odwrócony ananas? - zapytała koleżanka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wystąpił w programie u Sołowjowa. "Świat szaleństwa"

Koleżanka uświadomiła Brittany, że tatuaż odwróconego ananas ma konkretne znaczenie. Nie identyfikowała się z nim jednak jego posiadaczka, która z niedowierzaniem sprawdziła jeszcze informację w wyszukiwarce internetowej. Okazało się, że odwrócony owoc jest powszechnie używany jako symbol dla swingersów szukających dobrej zabawy o charakterze erotycznym.

Popełniłam błąd, przyjaciele - napisała autorka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo rozbawiło internautów. Komentujący nie mogli uwierzyć, że Australijka była nieświadoma znaczenia wytatuowania ananasa. Autorka nagrania wytłumaczyła, że w jej rozumieniu tatuaż miał oznaczać bycie szefową, a trójkąt to jej szczęśliwy symbol.

Jaki był twój powód zrobienia tego tatuażu w takim razie? - zapytał komentujący.
Po prostu zamień go w dom Spongeboba i dodaj muszle - zaproponował internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić