Zajmuje się stolarką. Jej strój roboczy nie wszystkim się podoba

224

Piękna blondynka, która w social mediach działa pod pseudonimem "The Bikini Woodworker" przyznaje, że ludzie z branży krytykują jej filmy, na których widać jak pracuje w samym kostiumie. Kobieta twierdzi, że stolarze, którym nie podoba się jej strój roboczy są "staromodni".

Zajmuje się stolarką. Jej strój roboczy nie wszystkim się podoba
Zdjęcia kobiety wzbudzają skrajne emocje (Instagram)

Jeszcze w szkole tata nauczył te Amerykankę używania pilarki, co pomogło jej zbudować lirę na projekt muzyczny. Do kontynuowania pracy z drewnem zachęcali ją zarówno rodzice, jak i dziadkowie. Dziś kobieta jest właścicielką sklepiku internetowego Stain and Ink, gdzie można kupić drewniane produkty jej autorstwa.

W sieci blondynka dzieli się nagraniami z różnych procesów swojej pracy. Jednak nie widzimy na nagraniach czy zdjęciach jej produktów, tylko głównie ją samą, ubraną najczęściej w bikini. Stąd też nazwa profilu w mediach społecznościowych.

Nie wszystkim się to podoba

Jedno z ostatnich nagrań, jakie kobieta opublikowała na TikToku, przedstawia ją podczas wykonywania drewnianej szuflady na zamówienie. Blondynka jest ubrana w niebieski top od bikini i białe majtki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o najgorszej modowej wpadce: "Przyszłam ubrana tragicznie"
Starzy mizoginistyczni stolarze nie polubią tego - podpisała nagranie.

Jednak tutaj nie chodzi tylko o to, jak wygląda, ale też jaką pracę wykonuje, czemu dał wyraz jeden z komentujących.

Dobrze wiedzieć, że masz na sobie odblaskowy top bikini. Bezpieczeństwo przede wszystkim - skomentował internauta.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

I faktycznie, to co widać na nagraniach, jakie zamieszcza "The Bikini Woodworker" to brak zabezpieczeń przed tego rodzaju pracą. Drewno bywa kapryśne, może od niego odpaść drzazga, która utkwi w naszym ciele. Będąc niemal nagą przy pracy z takim materiałem trzeba być przygotowanym na to, że taka drzazga może trafić w dosłownie każde miejsce. Blondynka przy używaniu pił czy pilarek zakłada okulary, ale nie są to fachowe okulary, które zapewniają kompletną ochronę jej oczom. Jedyne, co wydaje się być fachowe w jej wizerunku to maska przeciwpyłowa, którą widać na niektórych nagraniach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Do pracy kobieta przychodzi w pełnym makijażu, ze zrobionymi paznokciami i biżuterią. Podczas obrabiania szorstkich desek nie nakłada rękawic. Fanie przyuważyli, że takie lekkoduszne podejście do sprawy już raz dało efekt - na kilku nagraniach widać zadraśnięcie na zewnętrznej stronie uda kobiety.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić