Zemściła się na byłym chłopaku. Nie uwierzysz, co zrobiła

4

Tik-tokerka podzieliła się informacją na temat tego, w jaki sposób odegrała się na byłym chłopaku, który ją zdradził. Dziewczyna cały czas miała dostęp do jego konta na platformie streamingowej. Przejęła jego konto na Disney+ i dokonała pewnych zmian.

Zemściła się na byłym chłopaku. Nie uwierzysz, co zrobiła
Lucy opowiedziała o swoim sposobie na zemstę na byłym chłopaku, który ją zdradził. (Tik-tok, discoveranddocument)

Nauczka za zdradę

Zemsta jest słodka. Pewna tiktokerka postanowiła odegrać się na byłym partnerze, który ją zdradzał. Jak podaje angielski portal "Mirror" dziewczyna na TikToku opowiedziała swoją historię, w której w bardzo ciekawy sposób utarła nosa swojemu byłego facetowi, który nie był jej wierny. Długo czekała na okazję, ponieważ zrobiła to dopiero po pół roku od zerwania. 

W filmiku, który ma prawie 50 tys. wyświetleń na Tik-Toku, Lucy wyjaśniła, że cały czas po zerwaniu potajemnie korzystała z konta Disney+ swojego byłego. Gdy zobaczyła, że na koncie pojawił się nowy użytkownik, musiała zareagować. 

To była drobna, acz dosadna zemsta. Lucy wyjaśniła, że w ciągu korzystania z Dinsey+ jej byłego, początkowo została wylogowana z konta, gdy jej były zdał sobie sprawę, że jej konto jest nadal aktywne, ale kiedy ponownie się zalogowała, była zszokowana tym, co zobaczyła.

Na początku myślała o tym, by oglądać przypadkowe odcinki serialów, które wspólnie ogląda para, by nie potrafili połapać się w kolejności. Postanowiła jednak, że może zrobić coś innego. Oczywiście zdawała sobie sprawę z tego, że to, co robi, jest niedojrzałe, jednak pokusa zrobienia żartu była zbyt duża. 

Tiktokerka zmieniła nazwę ich konta na "Mr & Mrs Cheat", co oznacza "Pana i Panią zdradzających" i podmieniła ich zdjęcie na geparda (z ang. cheetah to gepard).

Komentujący wsparli Lucy

Większość komentujących pod filmikiem pozytywnie wypowiada się o akcji dziewczyny. Wiele osób zauważa, że był to mały gest, który jednak pozwolił dziewczynie choć trochę dopiec swojemu byłemu, który ją zdradził.

Któryś z użytkowników przyznał nawet, że zna osobę, która miała kontrolę nad aplikacją sterującą ogrzewaniem w domu byłego. Gdy ten był w pracy, nastawiał ją na maksimum, a później wyłączał, gdy był już w domu.

Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić