aktualizacja 

Zrobiła to ze słuchawką prysznicową. Patent obrzydliwy, ale skuteczny

103

Nic nie drażni tak bardzo, jak smugi na świeżo umytych szybach lub wręcz niemożliwy do usunięcia osad z kamienia w łazience. Często pojawia się na zlewie, ale nie brakuje go też w miejscach, o których nigdy byśmy nie pomyśleli. Użytkowniczka TikToka postanowiła przetestować dość odrażający patent na wyczyszczenie słuchawki prysznicowej. Jak wyczyścić kabinę prysznicową?

Zrobiła to ze słuchawką prysznicową. Patent obrzydliwy, ale skuteczny
Zrobiła to ze słuchawką prysznicową. Obrzydliwe, ale skuteczne (Pixabay, TikTok, @creepykiki)

TikTok to istna wylęgarnia zabawnych filmików. Oczywiście zdarzają się tam również nagrania, o których najchętniej chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Oprócz nich jest tam jeszcze jedna kategoria treści - tak zwane "lifehacki", czyli patenty na proste życiowe problemy.

Jak wyczyścić kabinę prysznicową? Jedna z użytkowniczek TikToka, postanowiła sprawdzić, czy popularny trend z czyszczeniem słuchawki od kabiny prysznicowej działa. Patent polega na wykorzystaniu woreczka strunowego, octu i gumki albo taśmy, którą przymocujemy konstrukcję. Do folii wlewamy ocet winny, a całość mocujemy na deszczownicy lub słuchawce prysznicowej. Co ważne - cała główka powinna być zanurzona w occie.

Tak przygotowaną konstrukcję zostawiamy w łazience na całą noc. To, co użytkownicy TikToka zastają pod prysznicem rano jest dość odrażające. Okazuje się, że na dnie worka z octem osadzają się kawałku brudu i kamienia, którym oblepiona była słuchawka i kanaliki, przez które wylatuje woda.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zrobiła to ze słuchawką prysznicową. Obrzydliwe, ale skuteczne. Jak wyczyścić kabinę prysznicową?

Choć brud, który odpadł w wyniku użycia octu wygląda obleśnie, metoda jest naprawdę skuteczna. Internautka, która zdecydowała się wypróbować ten sposób nie mogła uwierzyć własnym oczom. Oprócz usunięcia kamienia, jej prysznic lśnił jak nowy!

Zdjęłam woreczek i położyłam go na czarnym ręczniku, żebyście mogli lepiej zobaczyć, co w nim pływa. To obrzydliwe! Ale z drugiej strony spojrzałam na moją słuchawkę prysznicową i wygląda zadziwiająco dobrze - powiedziała testerka.

Niżej oprócz nagrania publikujemy kilka zdjęć z "octowego eksperymentu".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Domowe sposoby na wyczyszczenie kabiny prysznicowej
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić