aktualizacja 

18-letnia Roxie Węgiel oburzona. "Kancelaria będzie się kontaktować"

166

Znana wróżka, Anna Kempisty, mocno podpadła Roxie Węgiel. Otóż kobieta wyznała, co rzekomo zobaczyła w kartach na temat związku 18-latki z starszym od niej Kevinem Mglejem. Młoda piosenkarka nie wytrzymała. Poirytowana zabrała głos na Instagramie. "Pani zalecam praktykowanie rumpologii" - napisała.

18-letnia Roxie Węgiel oburzona. "Kancelaria będzie się kontaktować"
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (AKPA, AKPA)

Roxie dorastała na oczach całej Polski. Z uroczej dziewczynki stała się piękną, młodą kobietą. Przy okazji swojej osiemnastki zdradziła, że spotyka się z Kevinem Mglejem. Później przekazała, że są zaręczeni. Nie przeszkadza jej nawet to, że partner ma dziecko z poprzedniego związku.

Ostatnio o Roxie i Kevinie napisał tygodnik "Twoje Imperium". Poinformował, że młoda gwiazda ponoć szykuje się do ślubu ze starszym o osiem lat wybrankiem. Przy okazji zapytał popularnej wróżki Anny Kempisty, co - o związku tej pary - mówią karty.

Tarocistka nie przyniosła dobrych wieści. "Pani Roksana będzie odczuwać zazdrość w sercu, że pan Kevin ma dziecko z inną, ale sama nie jest jeszcze gotowa na macierzyństwo. Dla niej ważniejsze są sukcesy i kariera" - wyjaśniała Anna Kempisty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Janachowska „wizualizuje” ślub Roxie Węgiel i komentuje różnicę wieku między wokalistką a Kevinem Mglejem

Dodawała również, że karty pokazały coś naprawdę smutnego. "Choć tych dwoje może zapragnąć wspólnego potomka, to nie będzie dobry plan, bo karty tarota pokazują rozstanie" - zaznaczała.

Wróżka o związku młodej piosenkarki. Roxie odpowiada na Instagramie

Taka prognoza nie spodobała się 19-letniej gwieździe. Postanowiła szybko odnieść się na Instagramie do komentarza wróżki Kempisty. W jej słowach nie brakowało stanowczości.

Kochana wróżko @anna.kempisty. Radzę zapoznać się z kodeksem wróżbity. Szczególnie zwrócić uwagę na 3 pierwsze punkty. Na przyszłość, nie życzymy sobie stawiania żadnych tarotów, a Pani zalecam praktykowanie rumpologii (wróżenie z pośladków - przyp. red.) - napisała Roxie.

"Ps. Przypomnienie dla wszystkich. Nic w internecie nie ginie, a nasza kancelaria będzie kontaktować się z osobami, które przeginają" - dodała młoda gwiazda.

Podkreśliła, że musiała zabrać głos, gdyż wróżbiarstwo jest sprzeczne z zasadami wiary oraz wartościami, jakie wyznaje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić