Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Bardzo schudł!

17

Adam Kraśko wystąpił w pierwszej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna został najbardziej zapamiętany przez widzów. Do dziś ma grono fanów, z którymi utrzymuje kontakt na Facebooku. Adam pokazał tam zdjęcie ze swojej przemiany. Bardzo schudł!

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Bardzo schudł!
Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda! Bardzo schudł (AKPA, AKPA)

Adam Kraśko dał się poznać widzom jako charyzmatyczny uczestnik 1. edycji "Rolnik szuka żony". Dzięki programowi zdobył wielką sławę. Świetnie wykorzystał swoje "pięć minut" po emisji show. Wziął nawet udział w programie "Celebrity Splash!" w 2015 roku, a oprócz tego regularnie pojawiał się na ściankach.

Rolnik pochodzący z okolic Hajnówki, z tokarza stał się prawdziwym celebrytą. Choć dziś mniej udziela się w show-biznesie, Adam Kraśko wciąż ma grono wiernych fanów, którzy obserwują w sieci jego poczynania.

Tym razem Adam Kraśko postanowił zadbać o zdrowie. Rolnik bardzo schudł! Regularnie ćwiczy i dba o kondycję. Do tej pory kojarzony był z nadwagą i sporym brzuszkiem. To już przeszłość!

Uczestnik "Rolnik szuka żony" zrzucił 15 kilogramów. Na tym nie koniec, bo mężczyzna wciąż chudnie. Swoją drogę do szczupłej sylwetki, ale przede wszystkim zdrowia, Adam Kraśko podzielił się na Facebooku. Na zdjęciach, które zamieścił, efekty odchudzania widać gołym okiem!

W marcu Adam złamał nogę. Podczas rehabilitacji musiał zacząć się ruszać, by kończyna wróciła do pełnej sprawności. W taki sposób rozpoczął przygodę ze zdrowym stylem życia. Mężczyzna regularnie spaceruje i spędza czas na świeżym powietrzu. Kule do rehabilitacji zamienił na kijki do nordic walkingu.

Wczorajszy spacer wokół Pasiecznik Dużych. Drobna zmiana tym razem. Zamiast kul-kije do nordic walking. Było bardzo ciężko, ale było warto! Sami zobaczcie... - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić