Adam Małysz jest z siebie dumny. Wyjawił, czym będzie się teraz zajmował

12

Adam Małysz nie poprzestaje na odcinaniu kuponów od swojej udanej kariery sportowej. Wręcz przeciwnie, słynny skoczek postanowił spróbować sił w zupełnie innej branży. Pochwalił się, czym od teraz zamierza się zająć. Niewielu mogło się tego spodziewać.

Adam Małysz jest z siebie dumny. Wyjawił, czym będzie się teraz zajmował
Adam Małysz postanowił spróbować swoich sił w czymś zupełnie innym. Co zamierza robić? (AKPA, AKPA, Niemiec)

Mimo że Adam Małysz już od lat nie trenuje skoków narciarskich, pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Komunikuje się z nimi m.in. za pośrednictwem portali społecznościowych i właśnie w ten sposób podzielił się także radością z podjęcia nowego wyzwania zawodowego.

Adam Małysz — nowa praca. Czym będzie zajmował się były skoczek?

Pasją Adama Małysza są nie tylko skoki narciarskie, lecz także — motoryzacja. Były skoczek postanowił podzielić się nią z czytelnikami magazynu "EVO", gdzie, jak się pochwalił, można przeczytać felietony jego autorstwa.

Jeszcze przez kilka tygodni możecie kupić drugie wydanie magazynu EVO, gdzie jako felietonista opowiadam moje historie związane z motoryzacją i nie tylko. (...) Serdecznie zapraszam! – pochwalił się fanom Adam Małysz na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Adam Małysz nie jest jedynym członkiem swojej rodziny, o którym na przestrzeni ostatnich lat było głośno. Ogólnopolską rozpoznawalnością może pochwalić się również jego żona Izabela i zarazem uczestniczka ubiegłorocznego "Tańca z gwiazdami".

Izabela Małysz tańczyła w programie ze Stefano Terrazzino. Mimo że żona byłego skoczka od początku podkreślała, że traktuje udział w show w kategoriach ciekawej przygody, nie wszyscy zgadzali się z decyzją o jej odpadnięciu. Wręcz przeciwnie, jak podaje "Telemagazyn", po wyemitowaniu ostatniego odcinka z udziałem Małysz wielu telewidzów czuło oburzenie na taki właśnie werdykt.

Państwo Małysz doczekali się córki o imieniu Karolina. Pociecha znanej pary w 2022 roku obroniła pracę magisterską na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zobacz także: Zobacz też: Małysz wyznaje, ile przytył od zakończenia kariery. Zobacz reakcję Schmitta i Hannawalda
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić