Agata Młynarska wprost o szczepieniach. "Ja chcę żyć"

352

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Swoje zasięgi wykorzystuje także do tego, by poruszać ważne sprawy. Teraz apeluje ws. COVID-19.

Agata Młynarska wprost o szczepieniach. "Ja chcę żyć"
Agata Młynarska wprost o szczepieniach (Instagram)

Koronawirus to temat, który w ostatnich miesiącach najbardziej interesuje Polaków. Codzienne sprawdzanie statystyk od Ministerstwa Zdrowia stało się rutyną dla wielu osób. Zwolennicy szczepionek nalegają, aby jak najszybciej wprowadzać paszporty covidowe. Przeciwnicy z kolei grzmią na temat segregacji społeczeństwa.

Zwolenniczką szczepień jest Agata Młynarska, która przyjęła trzecią dawkę na COVID-19. Przy okazji wystosowała ważny apel dotyczący szczepienia.

3 dawka! Było szybko, sprawnie i wesoło. W oczekiwaniu na szczepienie w jednej z warszawskich aptek wysłuchałam historii o tym, jak tragiczne były losy tych, którzy się nie zaszczepili. Już ich nie ma… Ja tam chcę żyć! - napisała na Instagramie.

Coraz więcej polskich gwiazd głośno wypowiada się na temat szczepień. W tym gronie są Andrzej Piaseczny czy Małgorzata Rozenek-Majdan, która często wchodzi w spory z antyszczepionkowcami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Młynarska opowiada o chorobie

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Niedawno wprost opowiedziała o swojej chorobie Leśniowskiego-Crohna. To w uproszczeniu przewlekłe zapalenie jelita, które objawia się m.in. owrzodzeniem ścianek jelita.

Choroba tymczasowo wykluczyła ją z życia zawodowego. Prezenterka musiała zapomnieć o błyszczących sukienkach i czerwonych dywanach. Musiała zostać w szpitalu na 2 miesiące.

Zobacz także: Zdjęcie niemieckich polityków zrobiło furorę. Komentarz z PiS
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić