aktualizacja 

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży. "Nikt nie jest idealny"

15

Aleksandra Żebrowska zapoczątkowała na Instagramie akcję, która zachęciła mamy do pokazywania swojego ciała po ciąży i samoakceptacji. Sama rodziła trzykrotnie i na swoim Instagramie pokazała swój cellulit i rozstępy. W akcję postanowiła zaangażować się Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży. "Nikt nie jest idealny"
Agnieszka Włodarczyk (Instagram)

Ciąża zmienia kobiety nie do poznania. Szczególnie ich ciało. Wiele kobiet nie radzi sobie z tym, że mogą obwisnąć im piersi, pojawić się cellulit czy rozstępy. W dodatku celebrytki prześcigają się w tym, która szybciej wróci do formy po urodzeniu dziecka.

Organizm każdej kobiety jest inny. Analogicznie więc każda ma swój rytm powrotu do formy. Aleksandra Żebrowska zapoczątkowała akcję, która ma zachęcić kobiety do samoakceptacji. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie swojego "nieidealnego brzucha", który zmienił się po trzech porodach.

Wiecie, dlaczego nasza skóra traci elastyczność, marszczy się, pojawiają się na niej rozstępy i cellulit? Dlatego, że jest skórą - napisała na Instagramie.

"To normalne!"

Do akcji postanowiła przyłączyć się Agnieszka Włodarczyk, która w lipcu br. przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tamtej pory pokazuje, jak wygląda macierzyństwo bez lukru. Różni się ono od idealnych zdjęć na Instagramie.

Bo nikt nie jest idealny - napisała.

Z pewnością poprawiło to samopoczucie niejednej fance. A może to pomoże również innym celebrytkom pozbyć się kompleksów i skłoni do pokazywania "prawdziwego" macierzyństwa?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić