Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie dziecka. Wykapana mama

26

O Agnieszce Włodarczyk ponownie zrobiło się głośno, gdy w wieku 39 lat zaszła w pierwszą ciążę i urodziła dziecko. Chłopczyk już wkrótce będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. I już widać uderzające podobieństwo do sławnej mamy. Nie tylko pod względem wizualnym.

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie dziecka. Wykapana mama
Agnieszka Włodarczyk (Instagram)

Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła wszystkich ponad 1,5 roku temu, gdy oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Nie było wówczas ani jednego dnia bez komentarza w tej sprawie.

Od kiedy została mamą, jej Instagram zaczął wypełniać się zdjęciami malucha. Przykładowo ostatnio dumna mama wstawiła zdjęcie, gdy jedzą wspólny posiłek.

Czy Wasze dzieci też Was karmią? - podpisała fotografię.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widać, jak maluch coraz bardziej zaczyna przypominać słynną mamę. Nie tylko wizualnie, ale widać też, że nie krępuje go obecność kamer, a nawet robi dobre miny!

Internauci byli rozczuleni widokiem 11-miesięcznego Milana. Chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami "jedzeniowymi".
Tak, wszystko, co ma do jedzenia to pokazuje palcem ze teraz mamie daje, później tacie. Nawet wodę nam daje jak pije. Chłopak umie się dzielić - pisała jedna z użytkowniczek.
Oj to, co ma w buzi i nie smakuje, karmi mnie tym zmielonym jedzeniem i nie da się oszukać jak udaje, że jem - wtórowała druga.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić