Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dała dziecku nietypowe imię

75

Agnieszka Włodarczyk od dłuższego czasu przygotowywała się na ten wielki dzień. W środę pochwaliła się przywitaniem na świecie swojego pierwszego dziecka. Jednocześnie zdradziła imię synka.

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dała dziecku nietypowe imię
Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś i ich synek (Instagram)

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przeżywają wyjątkowe chwile. Para przywitała na świecie synka. Pierwsze zdjęcie maleństwa znalazło się na Instagramie celebrytki.

Pojawiły się też fotki zadowolonych rodziców, którzy trzymają w rękach synka. W opisie aktorka zdradziła datę narodzin i imię chłopca. Jest ono rzadko spotykane, szczególnie w Polsce.

Milan Karaś 07.07.2021 - napisała Włodarczyk.

Skąd taki pomysł na imię?

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu wyjawiła, czym się kierowała razem z partnerem przy wyborze imienia dla synka.

My wybraliśmy imię mieszkając jeszcze na Gili, bo tam po zbadaniu chromosomów w 12 tygodniu poznaliśmy już płeć. Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy. Więc nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu... Po drugie imię musiało pasować do nazwiska w tym przypadku zdecydowaliśmy, że nazwisko będzie po Tatusiu (chociaż można wybrać w urzędzie po mamusi). Po trzecie ale to już jakby moja "schiza" poczytałam sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał mi się opis typu osobowości wybranego imienia. Takie niby czary mary jakie cechy będzie miało dziecko o tym imieniu. No i ważne, żeby nie było ani zbyt skomplikowane, ani zbyt popularne - pisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić