Droppa
Droppa| 

Alicja Węgorzewska po 5 latach przyznała się do rozwodu. "To życiowa porażka"

17

Alicja Węgorzewska wyznała, że przez ostatnie pół dekady ukrywała fakt, że rozwiodła się z mężem Peterem Whiskerdem-Węgorzewskim. Artystka nie była gotowa porzucić dla ukochanego Polski i przeprowadzić się z nim do Holandii.

Alicja Węgorzewska po 5 latach przyznała się do rozwodu. "To życiowa porażka"
Alicja Węgorzewska otwiera się na temat rozwodu sprzed pięciu lat (fot. AKPA)

Alicja Węgorzewska bez wątpienia należy do tej kategorii gwiazd, które znane są z imponujących osiągnięć zawodowych, a nie towarzyskich skandali i tanich ustawek z fotoreporterami. Dla jej wiernych fanów sporym zaskoczeniem musiało być więc, gdy podczas wizyty w programie Taka jak ty na antenie TVP Kobieta operowa diwa wyznała, że już od pięciu lat nie jest w związku ze swym mężem Peterem Whiskerdem-Węgorzewskim.

Gospodarz programu zagaił Węgorzewską do dyskusji, stwierdzając, że przez bardzo długi czas zwodziła ona swego małżonka, zanim zgodziła się być jego partnerką. W tym momencie śpiewaczka otworzyła się na temat dalszej, o wiele bardziej smutnej historii swojego związku.

Najpierw go zwodziłam, potem za niego wyszłam za mąż, a po 20 latach się rozwiodłam. (...) Rozwiodłam się pięć lat temu, więc zobacz, jak to spokojnie przebiegło i w ciszy. Rozwód to życiowa porażka, definitywnie. Jeśli spędzasz z kimś 20 lat, to można to nazwać porażką.

Okazuje się, że mąż Węgorzewskiej zapragnął przeprowadzić się do Holandii. Miał szczerą nadzieję, że Alicja pojedzie razem z nim. W końcu kilkanaście lat wcześniej on sprowadził się dla niej do Polski. Artystka przyznaje jednak, że nie wyobrażała sobie na stałe wyjechać z ojczyzny.

Ostatnia szansa

Alicja i Peter nie od razu postawili na swoim związku krzyżyk. Próbowali o niego walczyć. Niestety ich starania spaliły na panewce.

Najpierw dwa lata próbowaliśmy jeszcze latać do siebie, a później nastąpiło stwierdzenie, że każdy ma swoje życie i ma sensu tego kontynuować. Kolejne dwa lata to było załatwianie formalności.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić