Jakub Artych
Jakub Artych| 

Andrzej z Plutycz wywoził obornik. Internauci nie mają litości

93

Andrzej Onopiuk z Plutycz prowadzi prace na terenie swojego gospodarstwa, chwaląc się postępami w internecie. 41-letniemu rolnikowi kibicuje cała Polska. Tym razem rolnik wywoził obornik, a w pracy pomagał mu Kuba. Internauci dostrzegli jednak ważny szczegół.

Andrzej z Plutycz wywoził obornik. Internauci nie mają litości
Andrzej z Plutycz wywoził obornik. Internauci nie mają litości (YouTube)

Rolnicy. Podlasie to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw.

Śmiało można stwierdzić, że Gienek i Andrzej Onopiukowie to najsłynniejsi rolnicy woj. podlaskiego. Prowadzą oni swoje gospodarstwo we wsi Plutycze. Rolnicy hodują krowy, konie, kaczki i kury. Łączna powierzchnia gospodarstwa wynosi ok. 50 ha i włącza się w nią kawałek lasu.

Serial "Rolnicy. Podlasie" cieszy się coraz większą popularnością. Widzowie z ciekawością śledzą poczynania rolników z Plutycz. Syn i ojciec tworzą bardzo oryginalny duet.

W najnowszym odcinku na YouTube widzimy Andrzeja, który bierze się za rozrzucanie obornika. Internauci zauważyli jednak ogromny bałagan, jaki panuje na gospodarstwie Andrzeja.

Masakra ledwo zrobione podwórko, a syf już jak dawniej Andrzej nawet na betonie zrobi błoto - podkreśla jeden z internautów.

41-latek wywoził gnój z obory. Na szczęście Andrzej mógł liczyć na pomoc Kuby, który sprawnie wykonywał wszystkie zadania.

Kuba widać, że jesteś bardzo chętny do roboty, ale daj spokój z takim dźwiganiem, bo strzeli ci kręgosłup i nikt ci za to medalu nie da - dodaje kolejny internauta.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Zobacz także: Najgorsza robota Zrywanie parkietu czyli Andrzej i Kuba akcja Obornik w Plutyczach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić