Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 
aktualizacja 

Anna Kalczyńska wywołała skandal w TVN. "Czy panią pogrzało?"

148

Anna Kalczyńska ostatnio w "Dzień Dobry TVN" skrytykowała celebrytę, który narzekał na kryzys rodzicielski i twierdził, że jest "naprawdę zmęczony". Gwiazda programu śniadaniowego TVN nie musiała długo czekać na odpowiedź.

Anna Kalczyńska wywołała skandal w TVN. "Czy panią pogrzało?"
Anna Kalczyńska wywołała skandal. "Czy panią pogrzało?" (AKPA, AKPA)

Kamil Pawelski to influencer znany jako Ekskluzywny Menel. Zrobiło się o nim głośno w momencie, gdy mężczyzna przyznał się do zabiegu wazektomii. Celebryta nie chce mieć kolejnych dzieci, bo wychowuje już 4-letniego chłopca i roczną dziewczynkę.

Ekskluzywny Menel w jednym z wywiadów przyznał się do kryzysu rodzicielskiego. "K..wa, jestem zmęczony. Jestem naprawdę zmęczony, a to dopiero początek. To jest najgorsze" - wyznał później na Instagramie, co przykuło uwagę redakcji "Dzień Dobry TVN".

Anna Kalczyńska wywołała skandal. "Czy panią pogrzało?"

Temat kryzysu rodzicielskiego Ekskluzywnego Menela omawiano w jednym z ostatnich odcinków programu śniadaniowego TVN. Słowa mężczyzny dość stanowczo skomentowała Anna Kalczyńska.

Kamil, ja cię zapraszam do mojego brata. On ma czworo dzieci, są w trakcie przeprowadzki, Filip pracuje non stop. Może zmienisz troszeczkę punkt widzenia - powiedziała prowadząca "Dzień Dobry TVN" zabawnym tonem.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kalczyńska wytknęła też celebrycie, że z jednej strony mówi o kryzysie rodzicielskim, a z drugiej - zamieszcza na Instagramie "pięknie zaaranżowane" zdjęcia z życia rodzinnego.

Odpowiedź celebryty była natychmiastowa. "Ja nie wiem, co się z tymi dziennikarkami ostatnio dzieje. Najpierw jedna klasyfikuje kolesi wedle wzrostu, teraz kolejna uzurpuje sobie prawo do definiowania, czy mężczyzna ma prawo czuć się zmęczony wychowywaniem swoich dzieci" - napisał Ekskluzywny Menel w mediach społecznościowych.

"Was, drogie panie, to już zupełnie pogrzało? To jest jakiś konkurs na ambasadorstwo w toksycznej kobiecości? (...) Zawsze stoję na stanowisku, że głupota jest gorsza od ignorancji. O głupotę pani Kalczyńskiej nie posądzam. O ignorancję już tak" - dodał celebryta.

Pawelski zdradził, że jego kryzys ma związek ze zmianami życiowymi. Mężczyzna niedawno stracił ojca, dodatkowo przeprowadził się do nowego domu i rozpoczął działalność agroturystyczną. Jego żona powróciła na rynek pracy i skupiła się na karierze, przez co on sam ma dzieci na głowie.

"Chciałbym tylko przypomnieć, szanowna pani Kalczyńska, że jesteśmy w czołówce krajów UE, jeżeli chodzi o ilość samobójstw wśród mężczyzn. Oczywiście składa się na to wiele czynników, niemniej odbieranie nam, mężczyznom, prawa do mówienia o naszych frustracjach, zmęczeniu, problemach natury psychologicznej, w mojej ocenie, jest jednym z głównych czynników wpływających na takie, a nie inne statystyki" - napisał celebryta.

Ponadto Ekskluzywny Menel zarzucił prowadzącej śniadaniówkę TVN "idiotyczną postawę", która jest jak "splunięcie na każdego mężczyznę, który decyduje się na zaangażowanie w wychowywanie swoich dzieci i idącą za tym frustrację, demotywację i zmęczenie".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Z wierzchu wielka moda, w sercu wielki smutek. Ukraiński pop-up w Warszawie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić