Anna Mucha skrytykowała obiad za 700 złotych. Joanna Przetakiewicz ma dla niej radę

36

Anna Mucha wyżaliła się ostatnio, że nie smakował jej obiad za 700 złotych. Ta opowieść wywołała falę dyskusji. Radę dla aktorki ma Joanna Przetakiewicz. Podpowiada, że lepiej jeść kaszankę.

Anna Mucha skrytykowała obiad za 700 złotych. Joanna Przetakiewicz ma dla niej radę
Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz (akpa)

Anna Mucha wywołała niemałą aferę. Aktorka w niewybrednych słowach wypowiedziała się na temat wizyty w restauracji, w której wydała aż 700 złotych. Na komentarz celebrytki zareagowała już właścicielka lokalu (więcej tutaj >>>).

Mucha ostro krytykowała ostrygi. Do jej słów odniosła się teraz Joanna Przetakiewicz.

Jestem średnią fanką ostryg. To nie jest coś, za czym specjalnie szaleję. Można je zjeść według mnie spokojnie raz na rok i wystarczy. Dla mnie są trochę przereklamowane - wytłumaczyła w rozmowie z "Faktem".

Joanna Przetakiewicz uwielbia polską kuchnię!

Przetakiewicz wyznała, że od ostryg znacznie bardziej lubi polską kuchnię. - Kocham proste swojskie dania. Lubię jeść proste rzeczy, w nich jestem zakochana - podkreśliła.

Według mnie zdecydowanie lepsza od ostryg jest kaszanka. Wolę ją zjeść, jest przy tym dużo tańsza i pyszniejsza. Taka świeża kaszanka bardziej pobudza moje kubki smakowe. Jak ktoś nie wie, co zjeść, to polecam - dodała.

Kto wie, może Anna Mucha skorzysta z rad Joanny Przetakiewicz. Przerzucenie się z ostryg na kaszankę pozwoliłoby jej na spore oszczędności.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić