Antoni Pawlicki ostro do posłów. Nie przebierał w słowach

21

Antoni Pawlicki należy do artystów otwarcie wyrażających swoje poglądy. Nie stroni też od komentarzy dotyczących bieżących wydarzeń. Ostatnio znów nie przebierał w słowach.

Antoni Pawlicki ostro do posłów. Nie przebierał w słowach
Antoni Pawlicki (ONS)

Na profilu aktora na Instagramie pojawił się dobitny komentarz. Widać, że aktor tym razem nie miał zamiaru gryźć się w język. W dobitnych słowach skomentował ostatnie wydarzenia w Sejmie i zachowanie posłów.

Kurr... Co się w tym kraju dzieje? W końcu jest zgoda w Sejmie! Najpierw w sprawie podwyżek o ponad 50 proc. dla wszystkich polityków oraz dodatkowe miliony na partie polityczne, i to kiedy??? Dzień po tym jak ogłoszono historycznie największy spadek polskiego PKB!!!! – pisał zbulwersowany.

Czytaj też:

Następnie 36-letni aktor przytacza wystąpienie Adama Bodnara, który kilka dni temu przemawiał niemal do pustej sali.

A potem wszyscy zgodnie olali raport Rzecznika Praw Obywatelskich. Podczas prezentacji raportu Bodnara o stanie praw człowieka w Polsce sejmowe ławy świeciły pustkami! Po obu stronach! Skandal kurr....! Wszystkich was zwalniam! - kończy Pawlicki.

To nie pierwszy raz, kiedy Pawlicki daje upust emocjom i dzieli się swoimi poglądami z obserwującymi go internautami.

Z kolei dzień przed opublikowaniem najnowszego postu Pawlicki pochwalił akcję Krzysztofa Gonciarza, który przez weekend jeździł za ciężarówką Fundacji Pro – prawo do życia i ośmieszał działania antyaborcjonistów powielających kłamstwa na temat społeczności LGBT.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić