Kacper Kulpicki| 
aktualizacja 

"Bałem się". Partner Roxie Węgiel dokonał coming outu dopiero po finale "TzG"

10

Michał Kassin i Roxie Węgiel jako taneczny duet spisali się znakomicie i zajęli 2. miejsce w finale "Tańca z gwiazdami". Tancerz dopiero kilka dni później ujawnił publicznie, że jest gejem. Dlaczego podjął taką decyzję?

"Bałem się". Partner Roxie Węgiel dokonał coming outu dopiero po finale "TzG"
Michał Kassin partnerował Roksanie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Po finale ogłosił swój coming out (AKPA)

Roxie Węgiel i Michał Kassin na parkiecie w mig znaleźli wspólny język, a ich taneczne popisy można było obserwować przed kamerami "Tańca z gwiazdami". Para była ze sobą szczera od samego początku, a kwestię coming outu tancerza omówiono w szerszym gronie.

Piosenkarka i tancerz nie chcieli, by wieść o jego orientacji mogła w jakikolwiek sposób (pozytywnie lub negatywnie) wpłynąć na ich losy w show Polsatu. Po konsultacji z Kevinem Mglejem i zakochanym w tancerzu choreografem postanowili na jakiś czas pozostawić to dla siebie.

Nie chciałem tego robić w trakcie programu, bo bałem się, że to wpłynie jakoś na mój udział. To była świadoma decyzja. (...) Nie chcieliśmy eksperymentować. (...) Chcieliśmy, żeby to taniec i praca się obroniły i postanowiliśmy, że do końca będziemy to po prostu trzymać w tajemnicy - Michał Sassin i Jakub Pyrsa wyjaśnili w Plejadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Związki partnerskie w Polsce? "W tej sprawie zdania nie zmienimy"

Towarzysz Roxie Węgiel ogłosił to dopiero po finale tanecznego formatu. Opublikował w sieci zdjęcie z chłopakiem, by zadać kres wszelkim domysłom. Jak przyznaje, zależało mu na tym, nie nie musieć przed nikim się tłumaczyć i po prostu cieszyć się miłością.

Michał Kassin poznał Jakuba Pyrsę w trakcie przygotowań do "Tańca z gwiazdami". Przed przyjazdem do Warszawy (pochodzi z Trójmiasta) nie spodziewał się, że przygoda z telewizją zmieni jego przyszłość także prywatnie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Roxie Węgiel i Michał Kassin zostali przyjaciółmi

Cała czwórka. by lepiej się poznać, w przerwie pomiędzy odcinkami wybrała się na podwójną randkę. Wokalistka z mężem, a tancerz z chłopakiem spędzili czas na nocnej przejażdżce po stolicy. Mimo zakończenia współpracy na treningach, dalej utrzymują ze sobą kontakt.

Naprawdę się z nimi zżyliśmy przez czas trwania "Tańca z gwiazdami" i pielęgnujemy tę relację. Cieszę się, że z tego programu zostało mi coś więcej niż taneczne umiejętności, bo fajni przyjaciele - podsumowała piosenkarka w Radiu Eska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić