Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. To rudowłosa piękność

52

Barbara Kurdej-Szatan, która chętnie udziela się w mediach społecznościowych, pokazała zdjęcie swojej siostry z synkiem. Kim jest Katarzyna Kurdej-Mania? Jej uroda zapiera dech w piersiach.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. To rudowłosa piękność
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram)

Barbara Kurdej-Szatan, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, chętnie udziela się także w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie często pokazuje jak wygląda jej życie, opowiada o macierzyństwie i pokazuje jak spędza wolny czas.

Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem swojej siostry. Na kilku fotografiach widać Katarzynę Kurdej, która trzyma na rękach małego Henia - syna Barbary. Do zdjęć dołączyła tylko krótki podpis "Moi" i kilka serduszek.

Kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

Katarzyna Kurdej-Mania także jest aktorką, chociaż nie udziela się w mediach i telewizji jak jej młodsza siostra. Od 2004 roku możemy ją oglądać na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego.

Katarzyna Kurdej-Mania zagrała m.in. w "Lalce", w "Piotrusiu Panu" czy w "Gorączce sobotniej nocy". Jest także autorką scenariusza do spektaklu muzycznego "Być Marylin" w reżyserii Borysa Szyca

Wspólnie z bardziej popularną siostrą tworzą projekt muzyczny MaKuSza. Pierwszym singlem jest "Matka" - piosenka promująca wystawę Maksymiliana Ławrynowicza "Biesy Polskie".

Zobacz także: Zmarł książę Filip. Ekspertka opowiedziała o kontrowersyjnym wątku z jego życia
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić