Karolina Woźniak| 

Bartek i Patrycja z "40 kontra 20" wciąż są razem. Para planuje wspólną przyszłość

4

Bartosz i Patrycja doszli do finału "40 kontra 20" i okazali się jedną ze zwycięskich par. Po zakończeniu zdjęć ich związek trwa, a para ma wobec siebie poważne plany.

Bartek i Patrycja z "40 kontra 20" wciąż są razem. Para planuje wspólną przyszłość
Bartek i Patrycja planują wspólną przyszłość (Instagram, bartek_40kontra20)

Finał "40 kontra 20" już za nami. Show wygrali m.in. Bartek i Patrycja. Większość widzów spodziewała się takiego zakończenia. Para miała się ku sobie już na kilka tygodni przed finałem. Okazuje się, że po zakończeniu zdjęć ich związek tylko nabiera na sile.

Bartosz Andrzejczak udzielił wywiadu portalowi Plejada.pl, w którym opowiedział o ich wspólnych planach na przyszłość. Para planuje poważny krok. I chociaż teraz ich związek jest na odległość, w niedalekiej przyszłości Bartek i Patrycja chcą ze sobą zamieszkać.

Aktualnie mamy związek na odległość, ale często do siebie latamy i codziennie się zdzwaniamy na FaceTime. Nie jest to łatwe, ale sobie naprawdę dobrze z tym radzimy. Pod koniec roku planujemy już razem mieszkać - wyznał.

Andrzejczak mieszka obecnie w Berlinie, a jego ukochana w Londynie. Większość fanów "40 kontra 20" im kibicuje i mocno trzyma za nich kciuki. Widzowie wierzą, że relacja Bartka i Patrycji przetrwa wszystko. Już w programie udowodnili, że są w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu.

Zobacz także: Robert Kochanek: "Nie lubię, jak kobiety płaczą".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić