Bezrobotna bohaterka "Rolnika"? Lepiej usiądźcie. Tyle zarabia Bardowska

4

Niemałą popularność Annie Bardowskiej zagwarantował udział w programie "Rolnik szuka żony". Część obserwujących odniosła mylne wrażenie, że kobieta jest bezrobotna, co sama zainteresowana postanowiła sprostować. Ile obecnie zarabia?

Bezrobotna bohaterka "Rolnika"? Lepiej usiądźcie. Tyle zarabia Bardowska
Anna Bardowska (Instagram)

Anna Bardowska to uczestniczka drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wspólnie z Grzegorzem Bardowskim stworzyła związek, który momentalnie zyskał wielu fanów.

Udział w telewizyjnym show zagwarantował Bardowskiej sporą popularność. Dziś jej instagramowy profil śledzi ponad 300 tys. osób. Jej kanał na YouTube ma natomiast ponad 150 tys. subskrybentów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Popek spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Jakie łączą ich relacje?

Ania co jakiś czas odpowiada na pytania internautów. Niedawno ktoś dociekał "skąd ma pieniądze na życie w luksusie, skoro jest bezrobotna". Odpowiedź nadeszła bardzo szybko. - Słuchajcie, ja bezrobotna nie jestem. Od 19. roku życia cały czas pracuję, pracowałam, na różnych umowach, różne rzeczy w życiu robiłam. (...) Teraz od kilku lat mam swoją działalność gospodarczą. Mam dwa sklepy, zatrudniam aktualnie trzy osoby, oprócz mnie - przekazała w mediach społecznościowych.

Nie jest to dużo, nie mówię tego, żeby się pochwalić, ale jednak każdemu co miesiąc robię wypłatę, dla mnie też coś zostaje. Ciężko mi nazwać siebie osobą bezrobotną. (...) Niektórym się wydaje, że ja żyję tylko i wyłącznie z pieniędzy Grześka i nic nie robię. Oczywiście też działania w mediach społecznościowych, to zapewne dostaliśmy za to jakiekolwiek wynagrodzenie w różnej formie, więc ja bezrobotna nie jestem. I ostatni raz byłam, mając 18 lat - dodała.

Ile zarabia Anna Bardowska?

Działalność w mediach społecznościowych z pewnością gwarantuje jej niemałe wynagrodzenie. Anna Bardowska regularnie publikuje na YouTube, a jej filmy generują około 100-200 tys. wyświetleń.

Serwis Business Insider wyliczył, że 1000 wyświetleń pozwala na zarobki na poziomie od 1,61 dolara do 29,30 dolarów. Wszystko zależy od kraju, tematyki, rozmiaru kanału i spełnienia warunków monetyzacji filmów.

Jeżeli chodzi natomiast o Instagrama, to "Forbes" podaje, że tzw. mikro-influencerzy (10-50 tys. obserwujących) dostają około 100-500 dolarów za post sponsorowany. Anna Bardowska ma zdecydowanie więcej followersów (ponad 300 tys.). To sprawia, że jej zarobki mogą być dużo wyższe.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić