aktualizacja 

Bieniuk pokazała zdjęcie z wakacji. Reakcja ludzi nie mogła być inna

82

Oliwia Bieniuk ma już całkiem pokaźne grono fanów. Jej sympatycy żywiołowo zareagowali na zdjęcie młodej celebrytki z wypoczynku w Chałupach. Komplementów skierowanych do córki Ani Przybylskiej jest mnóstwo.

Bieniuk pokazała zdjęcie z wakacji. Reakcja ludzi nie mogła być inna
Oliwia Bieniuk (Instagram)

Aktualnie Oliwia Bieniuk ma 252 tys. obserwatorów na Instagramie. To bez wątpienia bardzo dobry wynik. Ten wskaźnik oczywiście cały czas rośnie, bo młoda gwiazda znajduje się na fali.

Gdy skończyła 18 lat i zdała maturę, zrobiła się bardziej samodzielna. Niebawem córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma się przeprowadzić do Warszawy, gdzie łatwiej będzie jej realizować zawodowe plany.

Oliwia jest bardzo aktywna w sieci. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała fotkę z wakacyjnego wyjazdu do Chałup. Bieniuk pozuje w otoczeniu przyrody. Ma na sobie tylko bikini, które podkreśla jej świetną figurę i opaleniznę.

Oliwia Bieniuk ostro na to pracuje

Młoda celebrytka bardzo o siebie dba. Regularnie pokazuje w sieci, jak trenuje na siłowni. Widać, że podejmowane wysiłki jak najbardziej przynoszą efekty.

Oliwia bez wątpienia nie ma powodów do kompleksów. Fani są zachwyceni tym, jak córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka prezentuje się w stroju kąpielowym.

Ksena wojowniczka przed kąpielą - napisała pod zdjęciem aktorka Julia Chatys.
Bogini
Ale figura
Śliczna jesteś
Wow, ale forma
Bogini piękności w naturze
Pięknie Oliwia - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Dlaczego Oliwia Bieniuk coraz rzadziej bryluje na ściankach?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić