Blanka Stajkow wydała oświadczenie. Smutne słowa

32

Blanka Stajkow wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2023, co gwarantuje jej udział w prestiżowej imprezie. Niestety, wokalistka nie może skupić się na świętowaniu sukcesu, bo mierzy się z ciągłym hejtem. W odpowiedzi na lawinę krytyki wydała oświadczenie.

Blanka Stajkow wydała oświadczenie. Smutne słowa
Blanka Stajkow, Jann (Licencjodawca, AKPA)

Mnóstwo kontrowersji wywołały wyniki polskich preselekcji do Eurowizji 2023. Nie brakuje osób, które są niezadowolone z tego, że nasz kraj w trakcie prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie Blanka Stajkow.

Pojawiły się nawet sugestie, że polsko-bułgarska wokalistka powinna zrezygnować z występu na Eurowizji. Piosenkarka w końcu zareagowała na lawinę krytyki, publikując oświadczenie na Instagramie.

Cześć wszystkim! Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją. Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim "ustawionym" głosowaniu). Byłam uczestniczką konkursu, w którym zasady były równe dla każdego artysty - zaznaczyła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ramona Rey o Eurowizji: "Byłoby dużej lepiej, gdyby pojechał Jann"

Na tym jednak nie poprzestała. "To nie ja ustalałam regulamin, skład jury, system głosowania i sumowania punktów. Przystępując do preselekcji, jako debiutantka, chciałam przede wszystkim walczyć o realizację swojego marzenia. Jest nim udział w jednym z największych przedsięwzięć telewizyjnych i show na świecie, Eurowizji. Zamiast cieszyć się z tego sukcesu, muszę mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą. Co gorsza, plotki rozprzestrzeniają, pod przykrywką wyrażenia opinii, także osoby publiczne" - podkreśliła.

Blanka nie ma zamiaru rezygnować

Blanka nawet nie myśli o tym, by zrezygnować z wyjazdu do Liverpoolu. Wokalistka deklaruje, że zadba o sumienne przygotowania.

"Jestem całym sercem z innymi uczestnikami. Zabrano mi piękny moment radowania się sukcesem, na który ciężko pracowałam. Czeka mnie sporo pracy. Po powrocie z Finlandii, gdzie nagrałam kolejny singiel, przygotowuję się z pełnym zaangażowaniem do Eurowizji, tak aby was nie zawieść. Znam presję i wagę reprezentowania kraju. Nie poddam się! Mało tego, obiecuję dać z siebie wszystko!" - zapewniła.

Chcę z całego serca podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają. To wiele dla mnie znaczy. Love You All - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić