aktualizacja 

Był bożyszczem nastolatek. Nie do wiary, jak dziś wygląda

41

Bartek Wrona to lider zespołu Just 5, który cieszył się popularnością pod koniec lat 90. Polski boysband wylansował takie hity jak "Kolorowe sny", "Sugar Baby Love" czy "Zaczarowany świat". Pierwsza z wymienionych piosenek okazała się strzałem w dziesiątkę,. Do dziś Bartek Wrona nie może o niej zapomnieć. Teraz gwiazdor jest już dojrzałym facetem po czterdziestce. Co u niego słychać? Jak wygląda lider Just 5?

Był bożyszczem nastolatek. Nie do wiary, jak dziś wygląda
Bartek Wrona z Just 5 śpiewał "Kolorowe sny". Dziś jest dojrzałym facetem i ma jeden problem (AKPA, AKPA)

Bartek Wrona był liderem grupy, która odnosiła olbrzymie sukcesy ćwierć wieku temu. Koncertował wraz z zespołem w latach 1997-2002. Choć ekipa wydała aż trzy albumy, ten jeden utwór okazał się prawdziwym hitem. Chodzi oczywiście o piosenkę "Kolorowe sny", którą do dziś można usłyszeć na niektórych imprezach w całej Polsce. Nic dziwnego, bowiem fonograficzny debiut polskiego boysbandu sprzedał się w nakładzie łącznym 250 tysięcy egzemplarzy.

Z czasem emocje wokół Just 5 opadły, a Bartek Wrona skupił się na karierze solowej. Gdy grupa zaczynała podbijać Polskę, wokalista miał zaledwie 15 lat. Dziś jest dojrzałym facetem, a w marcu skończy 41 lat. Założył rodzinę i wraz z Mariolą Kuźniak-Wroną doczekał się dwóch córek. Mimo to, wciąż nie wyobraża sobie życia bez sceny i występowania. Ma jednak pewien problem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Bartek Wrona z Just5 na scenie "Dzień Dobry TVN"

Śpiewał "Kolorowe sny". Dziś jest dojrzałym facetem

Wrona wydał cztery albumy solowe i wciąż nie przestał koncertować. Teraz znów chce wrócić na scenę i zamierza zrobić to z przytupem. Twierdzi, że muzyka to jego żywioł. - Bardzo się cieszę, że moja muzyka jest ponadczasowa i ma wielu fanów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kto by nie chciał być jednym na milion i spełniać kolorowych snów fanów. Uwielbiam występować, to jest mój żywioł - wyznał "Super Expressowi".

Gwiazdor zaznaczył jednak, że ma jeden problem. Chodzi o tremę, która go męczy. Po latach występowania wciąż stresuje się wyjściem na scenę. - Przed dużymi koncertami, na przykład telewizyjnymi, nie mam tremy, a kiedy jadę zaśpiewać w małym miasteczku, to mnie łapie trema i nie umiem tego wytłumaczyć - mówi Wrona.

Jak dziś wygląda Bartek Wrona z Just 5? Stawia na lekki zarost i klasyczny styl. Zdjęcia ze swojego życia publikuje na Instagramie. Niektóre z nich można zobaczyć poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Poznalibyście go na ulicy?

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić