aktualizacja 

Był ikoną lat 90. Tak teraz wygląda 64-letni Fabio

177

W latach 80. i 90. przyprawiał o przyspieszone bicie serca niejedną kobietę. Fabio wystąpił w wielu filmach i serialach - często grał po prostu samego siebie. Oprócz aktorstwa spełniał się w roli modela. 15 marca pamiętny przystojniak skończył 64 lata. Zobaczcie, jak wygląda i czym się zajmuje.

Był ikoną lat 90. Tak teraz wygląda 64-letni Fabio
W latach 80. i 90. Fabio był bożyszczem kobiet (Getty Images,, 1993 Ron Galella, Ltd.)

Niewątpliwie Fabio swoją urodę odziedziczył po matce, włoskiej królowej piękności Florze Carnicelle. Po raz pierwszy Fabio przed kamerą stanął w wieku 2 lat. Jako 14-latek rozpoczął karierę modela i wkrótce przeniósł się za ocean. Tam jego modelingowa kariera rozkwitła. Stał się gwiazdą okładek filmowych i książkowych romansów. Długowłosy, umięśniony mężczyzna o niebieskich oczach wylądował w sumie na aż 400 okładkach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jednak z samymi filmami nie poszło mu tak dobrze, jakby sobie tego życzył. Skończyło się na rolach epizodycznych m.in. w "Ze śmiercią jej do twarzy" czy też "Egzorcysta III". Często, jak chociażby w "Modzie na sukces", "Simpsonach" i "Zoolanderze", grał siebie samego.

Fabio szuka żony

W ubiegłym roku głośno zrobiło się o tym, że bożyszcze kobiet lat 90. szuka sobie partnerki na stałe. 63-letni kawaler postawił jeden warunek. Jego wybranka musi być...Australijką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Miłość do kwadratu jeszcze raz" (2023) - zwiastun filmu.
Twardo stąpają po ziemi i są piękne w środku i na zewnątrz. Naprawdę rozumieją wartości życia - argumentował.

Co ciekawe Fox News przytoczył kolejny zaskakujący wymóg niegdysiejszego gwiazdora okładek. Otóż Fabio chce partnerki, która... nie będzie bała się robaków. I będzie w stanie mieć dzieci, bo on nadal marzy o potomstwie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fabio już od dłuższego czasu nie zajmuje się ani modelingiem, ani aktorstwem. Pod koniec 2021 roku współtworzył linię kosmetyków dla mężczyzn. Część zysków z jej sprzedaży trafiła na konto organizacji non-profit, zajmującej się diagnozowaniem i leczeniem chorób psychicznych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Śpi w komorze hiperbarycznej

W obawie przed starzeniem się Fabio przyznał, że sypia w komorze hiperbarycznej, która ma odwracać ten proces. Emerytowany model również chętnie ćwiczy na siłowni, stroni od alkoholu i narkotyków.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Waszym zdaniem wciąż zachwyca wyglądem?

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić