Była radną Warszawy, została wiceministrą. Tak mieszka Aleksandra Gajewska

77

Aleksandra Gajewska od lat jest aktywną działaczką samorządową na terenie Warszawy. W ostatnich wyborach po raz drugi zdobyła mandat posłanki na Sejm RP. W rządzie Donalda Tuska przypadła jej rola sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. A gdzie przebywa, kiedy nie ma jej w Sejmie i w ministerstwie? Zajrzeliśmy do jej domu.

Była radną Warszawy, została wiceministrą. Tak mieszka Aleksandra Gajewska
Aleksandra Gajewska rzadko kiedy pokazuje kadry ze swojego mieszkania (Instagram)

Aleksandra Gajewska chroni swojej prywatności. Wiadomo, że od lat jest związana z dziennikarzem TVN, Maciejem Cnotą, z którym ma syna. Mało kto wie, że mama Aleksandry Gajewskiej jest żoną znanego polskiego aktora - Piotra Polka.

W Sejmie Gajewska zasiada już drugą kadencję. Jest posłanką z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Została też mianowana wiceministrą w ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, którym kieruje obecnie Agnieszka Dziemianowicz Bąk.

Aleksandra Gajewska z polityką jest związana od lat. Działała w Stowarzyszeniu "Młodzi Demokraci" oraz Platformie Obywatelskiej, której w Warszawie została wiceprzewodniczącą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek Podcast: Mariola Bojarska-Ferenc o seksie, polityce i celebrytkach, których nie lubi

Od 2010 roku Gajewska zasiadała w radzie Warszawy. W wyborach 2023 roku zagłosowało na nią niemal 49,5 tys. osób.

Tak mieszka wiceministra Aleksandra Gajewska

Im bliżej wyborów, tym w mediach społecznościowych Gajewskiej mniej wpisów na temat jej prywatnego życia. Jednak przeglądając dokładnie instagramową galerię, możemy zauważyć, że jej mieszkanie jest urządzone elegancko i ze smakiem.

W rzadkich kadrach, które przedstawiają domowe sytuacje, możemy zobaczyć że w przytulnych wnętrzach dominują jasne kolory, pastele i drewno.

Niewątpliwie ważnym elementem w mieszkaniu Aleksandry Gajewskiej są rośliny - zarówno te cięte, jak i te w doniczkach. Często pokazuje się z nimi na zdjęciach.

Na uwagę zasługuje też łazienka, w której umieszczono elegancką szafkę, ozdobioną złotymi świecznikami. Także w łazience u Aleksandry Gajewskiej znalazło się miejsce dla roślin.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić