Cezary Pazura nie wyjedzie z żoną na wakacje. "Samolot odleci bez nas"

29

Cezary i Edyta Pazurowie zaplanowali wspólne wakacje, które mieli spędzić bez swoich dzieci. Niestety, musieli przełożyć wymarzony wyjazd. Okazało się bowiem że małżonka aktora musi pozostać na kwarantannie i "samolot odleci bez nas".

Cezary Pazura nie wyjedzie z żoną na wakacje. "Samolot odleci bez nas"
Cezary Pazura z żoną Edytą (AKPA)

"Dzisiaj powinnam pakować walizki, żeby w niedziele wsiąść w samolot w stronę słońca..." - opisuje Edyta Pazura na Instagramie. Małżeństwo zaplanowało wspólny wyjazd z rodzicami i w tym tygodniu czekały na nich ostatnie przygotowania.

"Samolot odleci bez nas"

Wszyscy mieli już wykupione bilety i rezerwacje w hotelach, ale niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Jak opisuje Edyta, sytuacja zmusiła ich do pozostania w domu. Kilka dni temu okazało się bowiem, że kobieta musi pozostać na kwarantannie kilka dni dłużej.

Samolot odleci bez nas - ironizuje Pazura.  
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdrowie jest najważniejsze

Edyta Pazura dodała jednak, że zdrowie jest dla niej ważniejsze i nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo ma okazję zostać w domu w towarzystwie ukochanych dzieci.

- No trudno zdrowie najważniejsze, a gdy wczoraj w nocy, spod kołdry szukała mojego dotyku stopa w rozmiarze 24, to w sumie pomyślałam sobie, że nasz małżeński wypad może jeszcze poczekać. Nie ma tego złego. Także pamiętaj! "Głowa do góry ptaszyno" - jak mówi Czaro. Całe życie przed nami — dodała.

Pazura z pozytywnym testem na COVID

Edyta Pazura wyznała, że pozostaje na kwarantannie, mimo że jest osobą zaszczepioną dlatego, że jej mąż Cezary — również zaszczepiony — otrzymał pozytywny test na COVID-19. - Sanepid kazał siedzieć w domu, więc grzecznie siedzę — dodaje. Jak dodała, wyjazd przeniesiony został na 12 grudnia.

Edyta i Cezary Pazurowie żyją w szczęśliwym małżeństwie od 2009 roku. Poznali się w pociągu na trasie Kraków-Warszawa. Aktor był pasażerem, a jego przyszła żona pracowała wówczas w wagonie restauracyjnym.

Małżeństwo ma trójkę dzieci

Edyta Pazura prowadzi blog parentingowy, a Cezary Pazura oprócz kariery aktorskiej spełnia się jako youtuber i regularnie dodaje nowe filmy, w których opowiada o kulisach zawodu aktora i odpowiada na pytania. Pazurowie doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity.

Zobacz także: Najmodniejsze trendy sezonu w twojej szafie. Zapraszamy na panel Domodi
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić