Cichopek i Nowakowska darły koty. A teraz? Są nowe doniesienia

2

Jakiś czas temu gruchnęły informacje, że Ida Nowakowska i Katarzyna Cichopek nie mają zbyt dobrych relacji. Panie muszą się jednak spotykać na planie "You Can Dance. Nowa Generacja". Jakie relacje obecnie panują między nimi?

Cichopek i Nowakowska darły koty. A teraz? Są nowe doniesienia
Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska (AKPA)

Ida Nowakowska i Katarzyna Cichopek to jedne z największych gwiazd Telewizji Polskiej. O tym, że panie nie przepadają za sobą, zrobiło się głośno w lipcu bieżącego roku.

Wówczas o szczegółach opowiadał reżyser Mikołaj Dobrowolski. Między Cichopek i Nowakowską leciały iskry!

Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników - zaznaczał kilka miesięcy temu Mikołaj Dobrowolski w rozmowie z "Faktem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ida Nowakowska o związku Cichopek i Kujarzewskiego

Przełomowe doniesienia! "Zakopały topór wojenny"

15 listopada zorganizowana została sesja promująca program "You Can Dance". Oczywiście Cichopek i Nowakowska wzięły udział w tym wydarzeniu. Jedna z osób, która była obecna na planie, informuje, że celebrytki działały zgodnie.

Nie było żadnych kłótni i nieprzyjemnych sytuacji. Kasia i Ida zgodnie działają. Obecnie między nimi panuje zgoda. Dziewczyny zakopały topór wojenny, a "YCD" zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj odbyła się sesja zdjęciowa, którą lada chwila będzie można zobaczyć w mediach. Gwiazdy szykują niespodziankę dla widzów i są bardzo podekscytowani tym, że premiera się zbliża - ujawniła osoba z planu show TVP w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Wygląda zatem na to, że kłótnie Cichopek i Nowakowskiej to już historia. Kto wie, może zaczęły nadawać na tych samych lub podobnych falach?

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić