Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Co się dzieje z Ewą Krawczyk? Bardzo niepokojące doniesienia

68
Podziel się

Ewa Krawczyk wciąż bardzo mocno przeżywa śmierć swojego męża. Co prawda co jakiś czas pojawia się na różnych wydarzeniach, ale generalnie unika kontaktu z kimkolwiek.

Co się dzieje z Ewą Krawczyk? Bardzo niepokojące doniesienia
Ewa Krawczyk (akpa)
bELgFdrF

Ewa Krawczyk w kwietniu straciła ukochanego męża. Odejście Krzysztofa Krawczyka bardzo mocno ją dotknęło. Wdowę po zmarłym artyście dumą i nadzieją napawają tylko wydarzenia związane z uczczeniem jego pamięci.

Niedawno uczestniczyła w odsłonięciu muralu z wizerunkiem męża. Była też na festiwalu w Opolu, podczas którego artyści wykonywali znane utwory Krawczyka.

bELgFdrH

Według doniesień medialnych na co dzień wdowa nie radzi sobie bez ukochanego. "Super Express" podaje, że kobieta nie opuszcza domu i przyjmuje leki uspokajające.

Dom opuszczam tylko wtedy kiedy jestem gdzieś potrzebna tak jak np. w Opolu albo mam ważne spotkanie. Moje życie to jest kościół, cmentarz i dom, bo tam się czuję najbezpieczniej. Czuję tam obecność Krzysia i wiem, że jest ze mną, wiem że mnie pilnuje - mówi Ewa Krawczyk, cytowana przez "SE".

Każdego dnia odwiedza cmentarz

Przy grobie Krzysztofa pojawia się każdego dnia. Zaczepia ją tam sporo osób, które starają się dodawać otuchy. Kobieta bardzo cierpi. Jedyną poprawą jest to, że nie ma już problemów z bezsennością.

bELgFdrN
Teraz bezpiecznie śpię w nocy. To jest zasługa Krzysia. Zawsze go proszę, żebym miała spokojną noc i bezpieczną. Męża brakuje mi cały czas, dlatego jestem otoczona jego rzeczami. Niczego z domu nie wyrzuciłam, nawet chodzę w jego zegarku, żeby przynosił szczęście. Nawet gdy jestem w hotelu mam ze sobą jego zdjęcia - podkreśla Ewa Krawczyk.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELgFdsi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
Nemeczek
miesiąc temu
Krzysia trzeba beatyfikować. Z zaświatów spełnia życzenia
123
miesiąc temu
Przeciez dopiero minęło Pani 5 m-cy od śmierci męża P.Krzysztofa więc nic dziwnego że Pani miejsce,że jest tęsknota i będzie współczuję Pani bardzo ja jestem prawie 4 lata po śmierci mojego męża i też są momenty że nie radzę sobie. Ciężko zostać w starszym wieku samemu. Pozdrawiam i wyrazy współczucia . Przyznam że byłam fankom Pani męża. Wyrazy współczucia dla Pani po rzesylam
Krysia
miesiąc temu
Pani Ewo, żałobę należy przeżyć i zamknąć przeszłość. Proszę pójść na terapię. Do roku musimy się uporać , później jest to niebezpieczne dla naszej psychiki.
bELgFdsj
Zocha
miesiąc temu
Zycze pani wsparcia od jedynego syna meza i jedynego wnuczka. Dzieci i wnuczki sa najwieksza radoscia
Marion
miesiąc temu
Pani Ewo! Duzo zdrowka! Napewno Krzys czuwa nad Pania! Czas zagoi rany!
Marion
miesiąc temu
Pani Ewo! Duzo zdrowka! Napewno Krzys czuwa nad Pania! Czas zagoi rany!
Iw58
miesiąc temu
Każdy,kto straci bliską osobę bardzo cierpi.Cierpi niemedialnie,nie myśli o umalowanych ustach i pazurach,czy bereciku Armaniego.
Iw58
miesiąc temu
Jak można spać spokojnie bogacąc się na krzywdzie pasierba??Siostrunia i siostrzenice ustawione to może czas pomyśleć o jedynym dziecku Kochanego Męża.Już chyba wyleczyła się pani z chorej zazdrości.Niefajnie jest być taką zaborczą osobą
Rutch
miesiąc temu
Każdy ma kogoś za kim tęskni po jego śmierci nie tylko nieliczni.
Lpv
miesiąc temu
P Ewo mąż zmarł rok temu bardzo mi go brakuje byłam w rozpaczy tak jak Pani był dom cmentarz ale zaczęłam wychodzić do ludzi mam przyjaciół chociaż to nie to samo co mąż dzięki że mam kontakt z ludźmi jest dużo lepiej rana się nie zagoiła nigdy nie będzie tak jak było wspiera mnie moja kochana córka z rodziną wiem co P czuje jak boli życzę wytrwałości zdrowia
Wdowa
miesiąc temu
Mój ukochany mąż zmarł na stole operacyjnym a ja umieralam po pogrzebie przez 5 lat.Nabawilam się przez to poważnej choroby i choć minęło już lat 20, nie ma dnia abym o Nim nie myślała i nie tęskniła. "Za milosc, przyjdzie kiedyś nam zaplacic"- jak mówią słowa piosenki.
Ewa21
miesiąc temu
Oj jak łatwo osądzać innych.czy to tylko w tym narodzie jest tyle jadu?nie sadźmy innych bo i nas osądzą.
Ewaaaaa
miesiąc temu
Kto kochal prawdziwie ten cierpi najbardziej ...o cierpieniu moze mowic tylko ten kto stracil kogos kogo kochal nad zycie swoje..pani Ewo bardzo wspolczuje..u mnie mija 10 rok jak maz niezyje .a ja cierpie strasznie to juz chyba bedzie ze mna az do smierci..a czas wcale nie leczy ran..lacze sie z pania w smutku..
bELgFdsb
KKk
miesiąc temu
Przecież jest cieplo, po co jej ta czapka od Armaniego. Na pokaż?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić