Angelika Karpińska| 

Córka Cugowskiego pozamiatała. Nagranie podbija sieć

102

Wojciech Cugowski ma powód do dumy. Wygląda na to, że jego córka odziedziczyła talent muzyczny po nim i po jego ojcu Krzysztofie Cugowskim. 12-latka nagrała autorską wersję przeboju "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna.

Córka Cugowskiego pozamiatała. Nagranie podbija sieć
Krzysztof Cugowscy z synami - Piotrem i Wojciechem (AKPA)

Krzysztof Cugowski to wokalista Budki Suflera i legenda polskiej muzyki. Jego synowie, Piotr i Wojciech, poszli w jego ślady i także zajęli się muzyką, zakładając zespół Bracia.

Okazuje się, że muzyczny talent ma także wnuczka Krzysztofa Cugowskiego. 12-letnia Weronika nagrała autorską wersję przeboju "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna.

Wojciech Cugowski dumny z córki

Debiutem córki pochwalił się Wojciech Cugowski. Nastolatka ma wspaniały głos, dlatego pod nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki... jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u Mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu...kiedy myśli, że nie słyszymy. Jestem dumny - napisał.

Wojciech Cugowski od 2008 r. jest związany z Krystyną Marczewską, która jest specjalistką od terapii muzyką. Nic więc dziwnego, że 12-letnia Weronika zaraziła się od rodziców pasją do śpiewania.

Zobacz także: Kukiz uderza w celebrytów. "Biadolą teraz na Zanzibarze"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić