Córka Wiśniewskiego nawet się nie wahała. Tak mówi o sakramentach

99

Anna Świątczak i Etiennette Wiśniewska pojawiły się na gali "Woman Power". Przy tej okazji córka czerwonowłosego piosenkarza udzieliła wywiadu Pomponikowi. 16-latka wypowiedziała się choćby na temat wiary.

Córka Wiśniewskiego nawet się nie wahała. Tak mówi o sakramentach
Anna Świątczak, Etiennette Wiśniewska (Licencjodawca, AKPA)

Córka Michała Wiśniewskiego ma już 16 lat. Gdy się rodziła, niewiele osób podejmowało decyzję o tym, by nie ochrzcić swojego dziecka. Anna Świątczak i Michał Wiśniewski wykonali jednak taki krok, będąc poniekąd pionierami.

O kwestię wiary Etiennette Wiśniewska została zapytana w trakcie wywiadu dla Pomponika. 16-latka nie kryła zaskoczenia.

Jestem zaskoczona pytaniem, ciężko mi stwierdzić... - mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ruch wakacyjny odbudował się najszybciej. Wojna w Ukrainie wywiera wpływ gdzie indziej

Wówczas reporter nieco pomógł córce Wiśniewskiego i Świątczak. Dopytywał, czy uważa, że decyzja rodziców o tym, by jej nie chrzcić, była słuszna.

Mam luz. Dzisiaj cieszę się, że mogę podjąć tę decyzję sama. Jeśli się kiedyś zdecyduję, to wiem, że oni [rodzice - dop. red.] będą też wspierać to. Teraz mogę powiedzieć, że to najlepsze co mogli zrobić wtedy - zaznaczyła, cytowana przez Pomponik.

Etiennette Wiśniewska o wierze

Córka lidera "Ich Troje" nie ukrywa, że interesuje się kwestią religii. Nie chodzi jednak o duchową przemianę, ale poznanie kultury i wpływu religii na społeczeństwo.

Moje zainteresowane jest bardziej pod względem kulturowym, czy czysto teologicznym. To mnie bardziej fascynuje, jak to działa na ludzi, jak później działa to na historię czy kulturę. Raczej personalnie nie jestem bliższa żadnej konkretnej [religii - dop. red.] - dodała.

Nastolatka absolutnie nie ukrywa tego, że najwięcej wie na temat protestantyzmu. Dlaczego? To również ujawniła podczas rozmowy z Damianem Glinką z Pomponika.

Z mamą wychowaliśmy się w protestanckim domu, więc na ten temat mam największą wiedzę - podsumowała Wiśniewska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić