Danuta Holecka rozbiła małżeństwo? "Byłam bardzo młoda"

38

Danuta Holecka lata temu związała się z żonatym mężczyzną. Za mąż wyszła tuż po rozprawie rozwodowej ukochanego. "Byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci" - mówiła prezenterka.

Danuta Holecka rozbiła małżeństwo? "Byłam bardzo młoda"
Danuta Holecka jest obecnie gwiazdą TVP (AKPA)

Danuta Holecka jest dziś ikoną Telewizji Polskiej. Karierę zaczynała tam w 1993 roku, kiedy wygrała konkurs na prezentera. Od małych relacji z Sejmu przeszła do prowadzenia "Wiadomości".

Danuta Holecka rozbiła małżeństwo?

Dziś jest szefową programu informacyjnego TVP. Prowadziła także programy "Kwadrans polityczny", "Rozmowę Polonii" czy "Minęła dwudziesta".

Wiele osób zwraca uwagę na przywiązanie prezenterki do wartości religijnych i rodzinnych. Wielokrotnie zapewniała o swojej wierze w Boga. Nie zdradza także zbyt wielu szczegółów na swój temat i nie afiszuje się zbytnio z życiem prywatnym. Są jednak pewne szczegóły, które ujrzały światło dzienne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: PiS zapowiada rewolucję w emeryturach. Stać nas na to? Ekspert: to wywali system emerytalny

Danuta Holecka jeszcze na studiach poznała Krzysztofa Dunin-Holeckiego. Para jest ze sobą od trzydziestu lat i wspólnie wychowuje synów bliźniaków: Juliana i Stefana. Niewiele osób jednak wie, że Krzysztof Dunin-Holecki miał już wcześniej żonę, którą porzucił na krótko przed ślubem z prezenterką TVP.

Krzysztof Dunin-Holecki jest przedsiębiorcą. W przeszłości organizował wyjazdy do pracy sezonowej w Norwegii. Właśnie wtedy poznał młodą studentkę ekonomii z SGH. Między nimi od razu zaiskrzyło i zaręczyli się już po kilku tygodniach znajomości.

Problemem było jednak małżeństwo Krzysztofa. Jak przekazuje portal Pomponik, przedsiębiorca nie zastanawiał się długo. Postanowił porzucić żonę i założyć nową rodzinę.

Przedsiębiorca jednocześnie przechodził przez rozwód i planował kolejny ślub. Zakochani musieli przekładać ceremonię aż trzy razy, ponieważ zmieniał się termin rozprawy sądowej. Ceremonia odbyła się niedługo po tym, jak Krzysztof Dunin-Holecki uzyskał rozwód.

Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga - skomentowała Holecka w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco".
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić