Ola Kowalczyk| 

Dawid Podsiadło przekazał fatalne wieści. Fanom artysty musi być przykro

65

Kolejna fala pandemii znów krzyżuje artystom plany. Doskonale wie o tym Dawid Podsiadło, który przekazał fanom smutną wiadomość. W najbliższym czasie kilka jego koncertów znów nie dojdzie do skutku.

Dawid Podsiadło przekazał fatalne wieści. Fanom artysty musi być przykro
Dawid Podsiadło przekłada koncerty na stadionach (AKPA)

Dawid Podsiadło nie ma najmniejszych problemów, by wypełnić fanami swojej muzyki całe stadiony. To właśnie w kilku tego typu obiektach, w największych miastach Polski, miały się niebawem odbyć koncerty artysty, na które bilety rozeszły się już w grudniu. Niestety, jak poinformował Dawid Podsiadło, stadionowe koncerty w Gdańsku, Wrocławiu czy Chorzowie nie odbędą się w planowanym terminie.

Z każdym tygodniem przybierająca na sile czwarta fala pandemii koronawirusa zmusiła organizatorów to przełożenia tak licznych imprez. Fani będą musieli poczekać na spotkanie ze swoim muzycznym idolem do lata przyszłego roku.

Zobacz także: Gwiazdy, które przyznały się do depresji
Wiem jak wiele dla was znaczą stadionowe koncerty, na które kupiliście bilety, i na których mamy się spotkać i przeżyć 'czas naszego życia'. (…) Sam tylko o tym marzę, żebyśmy spotkali się na stadionach i grali, i śpiewali, i zapisali to na zawsze w sercu czy głowie – rozpoczął swój wpis na Instagramie Podsiadło.

Choć nie krył żalu, zaznaczył, że w tym wypadku decyzja o przeniesieniu koncertów jest "zależna od czynników zewnętrznych" i podyktowana troską o wspólne bezpieczeństwo.

Pandemia i jej konsekwencje mają wpływ na każdy, najdrobniejszy aspekt naszego życia. (...) Jeśli stadiony mają się wydarzyć, to wydarzą się w zgodzie z obostrzeniami, zapewniając wam jak największy procent bezpieczeństwa, i z jak najwyższą jakością wydarzenia. Nie ma innej opcji – podkreślił artysta.

Jednocześnie Dawid Podsiadło zaapelował o zatrzymanie biletów, które będą honorowane w nowym terminie wydarzenia tj. w czerwcu 2022 roku. Wyraził przy tym nadzieję, że to już ostatni raz, kiedy artyści przekładają z powodu pandemii koncerty.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić