Długa kolejka do konfesjonału. Reakcja księdza bezcenna

89

Piotr Jarosiewicz znów mocno zaskoczył. Tym razem katolicki duchowny podzielił się z internautami na TikToku refleksją, jak reaguje, gdy widzi, że do jego konfesjonału ustawia się długa kolejka wiernych. "Księdza minki są mistrzowskie" - zachwycała się pewna użytkowniczka. Nie wszyscy jednak podzielali jej zdanie.

Długa kolejka do konfesjonału. Reakcja księdza bezcenna
Kolejka do konfesjonału. Ksiądz pokazał, jak wówczas reaguje. (TikTok, Piotr Jarosiewicz)

Święta Bożego Narodzenia 2023 zbliżają się wielkimi krokami. Dla wielu katolików nadchodzi więc czas, gdy tłumnie udadzą się konfesjonałów, by się wyspowiadać. Bez wątpienia kapłani będą mieć - jak to przed każdymi kościelnymi uroczystościami - ręce pełne roboty.

Teraz ksiądz Piotr Jarosiewicz z parafii w diecezji drohiczyńskiej zdecydował się skomentować, jak reaguje, kiedy widzi przy swoim konfesjonale długą kolejkę wiernych. Niczego nie ukrywał. Duchowny opublikował specjalne wideo na koncie @ks.piotrjarosiewicz na TikToku. Tutaj kapłana obserwuje już 289 tysięcy widzów.

Kolejka do konfesjonału. Reakcja księdza bezcenna

"Kiedy do spowiedzi jest bardzo duuuża kolejka" - rozpoczął duchowny w nagraniu. Następnie wychylił się z konfesjonału i dokładnie się rozejrzał. W końcu krótko skwitował: "bardzo się cieszę". W tle dało się słyszeć radosną melodię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe regulacje w Kościele. Czego brakuje w dokumencie Jędraszewskiego?

Wideo księdza Piotra Jarosiewicza zainteresowało internautów. Do czasu opublikowania tego artykułu, filmik kapłana zebrał już bowiem 26 tysięcy wyświetleń. Tiktokerzy licznie go komentowali.

"Skoro Bóg jest wszędzie, to po co mi ksiądz. Nie można się wyspowiadać samemu przed sobą?" - zastanawiał się jeden mężczyzna. "Oj, tej radości nie widać. Mina mówi zupełnie coś innego" - dodawała następna użytkowniczka.

Ja się boję zawsze takich min księży, jak wyglądają z konfesjonału... Nigdy nie czaję, o co im chodzi... - wskazywała kolejna kobieta.
Sama bym do księdza się wybrała - komentowała inna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić