Doda szczerze o nałogu. Pokazała zdjęcia z papierosami

12

Dorota Doda Rabczewska zabrała głos na temat swoich nałogów. Szczera do bólu wokalistka opublikowała zdjęcia, na których pali papierosy.

Doda szczerze o nałogu. Pokazała zdjęcia z papierosami
Doda o nałogach (AKPA, AKPA)

Doda szczerze o nałogach. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z czasów, gdy paliła papierosy. Zestawiła je ze współczesną fotografią z filmu "Dziewczyny z Dubaju", na której również widać, jak pali.

Wokalistka przyznała, że paliła kiedyś papierosy. Był to nałóg, który udało jej się pokonać. Doda zdradziła, że rzuciła palenie dziesięć lat temu. Od tamtej pory nie sięga już po słynną używkę. Gwiazda tłumaczy, że po prostu bardzo nie lubi "fajek":

Nie paliłam od dekady i to się nie zmieni bo nie znoszę fajek. Rzuciłam papierosy PONAD 10 lat temu, w filmie ["Dziewczyny z Dubaju" - red.] był fake. Mój przyszły mąż również nie pali (a jak tego nie wie, to się dowie) - zażartowała na koniec Doda.

Producentka głośnego filmu nawiązała do sceny, w której pojawiła się na ekranie. Ubrana w lateksowe wdzianko pali papierosa. Jak zaznaczyła, jest to rekwizyt. Z podobnym pozowała w 2020 roku na Instagramie. Napisała wtedy: - Papieros użyty w tym filmiku to rekwizyt z planu mojego filmu. Nieprawdziwy.

Dorota Rabczewska wyprodukowała wraz z byłym mężem, Emilem Stępniem "Dziewczyny z Dubaju". Reżyserką filmu jest Maria Sadowska. Produkcję obejrzało w kinach ponad 1 mln osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić