BOB| 

Doda zdradziła zaskakujący sekret. Mąż postawił jej warunek ws. dzieci

324

Dorota Rabczewska ma 37 lat, kochającego mężna i brak planów na potomstwo. Teraz artystka zdradziła zaskakującą informację, którą potwierdził także jej partner, Emil Stępień.

Doda zdradziła zaskakujący sekret. Mąż postawił jej warunek ws. dzieci
Dlaczego Doda i Emil Stępień nie mają dzieci? (AKPA, Podlewski)

Doda zorganizowała na Instagramie Q&A dla swoich fanów, a ta forma spotkała się z dużym zainteresowaniem. W trakcie rozmowy na żywo nie brakowało trudnych pytań. Internauci przede wszystkim interesowali się jej życiem prywatnym.

Kto nie chce dzieci w małżeństwie Dody?

Popularna wokalistka miała zatem okazję, aby wyjaśnić kilka plotek, które od dawna krążą w portalach plotkarskich. Jedna z nich to związek z Emilem Stępniem. Podobno jej małżeństwo jest bliskie rozpadu, a dowodem na to miał być m.in. fakt, że partnera rzadko pokazuje na portalach społecznościowych. Dlaczego tak jest?

- Bo chcę mieć w życiu sferę tylko dla siebie. Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką, prywatne nie będzie już nigdy. NIGDY - wytłymaczyła Dorota Rabczewska.

Jedno z trudniejszych pytań dotyczyło dzieci. Dlaczego 37-latka do dzisiaj nie ma potomstwa? Plotki mówił, że mąż chce dziecka, ale Doda się na to nie zgadza. Prawda jednak jest zupełnie inna.

- Kochani, zdradzę wam mały sekret, być może szokujący: dojrzali ludzie przegadują elementarne i tak ważne rzeczy przed ślubem, wiecie? - powiedziała gwiazda.

Wtedy wypowiedział się także Emil Stępień, który towarzyszył jej podczas Q&A. Przyznał, że paradoksem jest to, że brak dzieci był jego "podstawowym warunkiem". Co na to Doda?

- A nie paradoksem było to, że to był mój ulubiony warunek - dopowiedziała rozbawiona piosenkarka.

Nie ma już zatem wątpliwości. Doda i Stępień nie będą mieć dzieci, bo taka była ich jest wspólna decyzja. Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: Romansował z Dodą, pracował z Górniak. Co dziś robi Błażej Szychowski?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić