aktualizacja 

Doniesienia o Dowbor. Stanowczo zabroniła synowi

8

Katarzyna Dowbor jest jedną z ofiar porządków nowego dyrektora programowego Polsatu - Edwarda Miszczaka. W tej samej stacji pracuje także Maciej, który był gotowy podjąć radykalne decyzje. Okazuje się, że jego mama szybko jednak reagowała na plany syna.

Doniesienia o Dowbor. Stanowczo zabroniła synowi
Katarzyna Dowbor powiedziała to Maciejowi. "Zabraniam ci synu" (AKPA)

Edward Miszczak jakiś czas temu przeszedł z obozu TVN do Polsatu i jako nowy dyrektor programowy zaczął przeprowadzać zmiany kadrowe. Tym samym podjął kilka niepopularnych decyzji.

Z Polsatu odeszli Katarzyna Skrzynecka czy Mateusz Gessler, jednak największym echem odbiło się zwolnienie Katarzyny Dowbor, która cieszyła się olbrzymią sympatią widzów.

Dowbor, która przez ostatnie 10 lat prowadziła program "Nasz nowy dom", była bardzo rozżalona po decyzji Miszczaka. W pożegnalnym wpisie na Instagramie dała jasno do zrozumienia, że zwolnili ją z dnia na dzień i nie miała nic do powiedzenia w tej kwestii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rekordowa inflacja na Węgrzech. Ostrzeżenie dla Polski? Członek RPP o danych: sam jestem zaskoczony

Rozgoryczony był także jej syn Maciej, który jest prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak powiedziała Dowbor w rozmowie z "Super Expressem", największym wsparciem okazały się dla niej dzieci, które w dniu zwolnienia przyjechały do niej do domu. Maciej gotowy był także w każdej chwili zrezygnować z pracy w Polsacie.

Zabroniłam mu tego zrobić. Powiedziałam: "Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program". Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - zapewnia dziennikarka.

Dowbor publicznie wsparł mamę

Maciej Dowbor posłuchał się rady mamy, jednak postanowił ją publicznie wesprzeć. W piątek podczas 20. edycji Polsat SuperHit Festiwal 2023, w emocjonalnych słowach zwrócił się do Katarzyny.

Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza - powiedział ze sceny.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić