Kacper Kulpicki| 

Dowbor załatwi synowi fuchę w TVP? Prezenterka zabrała głos

4

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor razem w TVP? Plotki szerzące się po korytarzach przy Woronicza wskazują, że to możliwe. Głos w tej sprawie zabrała gospodyni "Pytania na śniadanie".

Dowbor załatwi synowi fuchę w TVP? Prezenterka zabrała głos
Katarzyna Dowbor załatwiła Maciejowi Dowborowi pracę w TVP? Prezenterka zabrała głos (AKPA)

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor do niedawna byli gwiazdami Polsatu. Teraz ich zawodowe drogi się rozeszły. Mama prezentera spełnia się jako prowadząca śniadaniówkę TVP, on zaś niezmiennie prowadzi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Ten stan rzeczy według anonimowych źródeł miałby ulec zmianie już niedługo. Dzięki mocnej pozycji przy Woronicza, 65-letnia dziennikarka rzekomo robi wszystko, by załatwić synowi posadę w swojej stacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Aleksander Sikora pojawi się w Polsacie? Zwróciliśmy uwagę na jeden szczegół. "To nie jest żadna tajemnica"

Fani już zaczęli zastanawiać się, w jakich programach produkowanych przez publicznego nadawcę sprawdziłby się Maciej Dowbor. Sprawa jego transferu została rozdmuchana do tak sporych rozmiarów, że Katarzyna Dowbor postanowiła przerwać milczenie i wyjawić, jak jest naprawdę.

Katarzyna Dowbor przerwała milczenie. Załatwi synowi przejście do TVP?

Była gwiazda "Nasz nowy dom" nie pozostawiła pola na spekulacje. Stanowczo oznajmiła, że nie zamierza organizować nikomu pracy. Zwłaszcza synowi, który w jej opinii bez niczyjej pomocy radzi sobie znakomicie.

To absolutnie nieprawda dlatego, że mój syn jest osobnym bytem. (...) Nigdy w życiu mu niczego nie załatwiłam. Naprawdę nie jestem od tego, by go ściągać. On ma taką pozycję zawodową na rynku pracy, że nie trzeba mu nic załatwiać, nie trzeba go ściągać. On będzie podejmował swoje decyzje o swojej pracy, ja swoje. (...) W ogóle o pracy nie rozmawiamy - skwitowała na łamach Plotka.

Choć nieoficjalne doniesienia zostały zdementowane, medialne zawirowania mogą mieć wpływ na przyszłość Macieja Dowbora. Wszak nie jest tajemnicą, że Polsat pełną parą pracuje nad swoim pasmem śniadaniowym, które ma zadebiutować już jesienią.

Edward Miszczak kompletuje grono prowadzących. Do tej pory mówiło się, że syn Katarzyny Dowbor razem z Joanną Koroniewską mają być jedną z par najpoważniej branych pod uwagę. Czy rzeczywiście tak się stanie? O tym na razie wie jedynie dyrektor programowy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić