Duża zmiana w życiu Magdy Gessler. Trzymała to w tajemnicy

17

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski już od dawna tworzą parę. Teraz wyszło na jaw, że celebrytka jakiś czas temu wyszła za swojego ukochanego! Restauratorka utrzymywała to w tajemnicy, ale w końcu się wygadała.

Duża zmiana w życiu Magdy Gessler. Trzymała to w tajemnicy
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski (Licencjodawca, AKPA)

Magda Gessler cieszy się gigantyczną popularnością. Jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych restauratorek w Polsce. Od wielu lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje". W ramach tej produkcji odwiedza restauracje w różnych rejonach Polski. Wszystko po to, by zmieniać ich oblicza.

Gessler ma wielu fanów. Zapewne śledzą oni nie tylko jej kulinarne poczynania, ale i życie prywatne. Restauratorka niejednokrotnie mówiła o swoich małżeństwach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler atakuję Anię Starmach

Jej pierwszym mężem był niemiecki dziennikarz Volkhart Mueller. Owoc tego związku to syn Tadeusz. Mąż Magdy zmarł w drugiej połowie lat 80., a restauratorka kilka lat później wyszła za Piotra Gesslera. Ma z nim córkę Larę. Niestety, drugie małżeństwo celebrytki nie przetrwało próby czasu.

Już od dawna Gessler jest w związku z Waldemarem Kozerawskim. To jej miłość z... lat młodości. Ich drogi w pewnym momencie się rozeszły.

Waldemar wyjechał do Kanady, gdzie od lat pracuje jako lekarz. Choć każde z nich związane jest wieloma zobowiązaniami zawodowymi, to chętnie spędzają czas ze sobą. Restauratorka pokonuje tysiące kilometrów i odwiedza swojego ukochanego w Kanadzie lub też podróżują do razem w egzotycznych miejscach - zauważa Pomponik.

Magda Gessler odsłoniła kulisy ślubu

Ostatnio Magda Gessler przebywała z Waldemarem Kozerawskim w Australii. Oczywiście pokazała w sieci wspólne zdjęcia z tego wypadu. Niektórzy fani pisali w komentarzach, że restauratorka świetnie wygląda u boku męża. Wtedy jedna z internautek spostrzegła, że "to nie mąż, to długoletni przyjaciel". Reakcja Gessler nadeszła bardzo szybko.

Potwierdziła, że zdecydowała się na małżeństwo z lekarzem. Jednocześnie ujawniła szczegóły ślubu.

Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali. 25 czerwca... obrączki i przysięga w dorożce - napisała restauratorka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić