Dwa lata temu zniknął z ekranów. Bartosz Opania ujawnił, na co choruje

284

Bartosz Opania, aktor znany m.in. z serialu "Na dobre i na złe", wycofał się z życia publicznego dwa lata temu. Dopiero teraz wytłumaczył, dlaczego usunął się w cień. Zawiniła choroba, która "wiele mu zabrała".

Dwa lata temu zniknął z ekranów. Bartosz Opania ujawnił, na co choruje
Bartosz Opania w serialu "Na dobre i na złe" (AKPA)

Bartosz Opania przez lata był ulubieńcem żeńskiej części widowni telewizyjnej. Zasłynął rolą w "Na dobre czy na złe" i wystąpił w filmach takich, jak "Wkręceni 2" czy "Zakochani". Wydawało się, że jego kariera zmierza w najlepszym możliwym kierunku. Nagle jednak aktor postanowił zniknąć z ekranów.

Opania skupił się na rolach teatralnych. Teraz możemy zobaczyć go na scenie w przedstawieniu "Telewizja kłamie". W rozmowie z "Super Expressem" wyjaśnił, dlaczego odszedł z małego i wielkiego ekranu.

Nie chciałbym epatować tą sytuacją w żaden sposób, ale ponieważ jest to dosyć poważny problem społeczny i ludzki, to powiem. Generalnie byłem chory na depresję i ta choroba bardzo dużo mi zabrała - mówił Bartosz Opania, cytowany przez "Super Express".
Chciałbym namawiać wszystkich, aby pochylali się nad takimi osobami, byli bardzo czujni, bo to jest naprawdę bardzo przewlekła, ciężka choroba - apeluje aktor, przyznając, że sam jest jeszcze na etapie walki.
Zobacz także: Marcin Gortat DALEJ SIĘ POGRĄŻA
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić