aktualizacja 

Dziennikarka TVP w kamizelce kuloodpornej. Internauci nie wytrzymali

Karolina Pajączkowska została skrytykowana przez internautów po tym, jak zaprezentowała w mediach społecznościowych migawki, na których znajduje się w kamizelce kuloodpornej. Niestety, dziennikarka TVP popełniła olbrzymi błąd.

Dziennikarka TVP w kamizelce kuloodpornej. Internauci nie wytrzymali
Karolina Pajączkowska (Instagram)

Karolina Pajączkowska z TVP Info związana jest od 2019 roku. Obecnie pracuje w redakcji zagranicznej. Dziennikarka biegle włada kilkoma językami, co bardzo jej się przydaje podczas dziennikarskich działań.

Pajączkowska obecnie przebywa w Ukrainie. Wszystko po to, by relacjonować bieżące wydarzenia w kraju atakowanym przez Rosjan i by przeprowadzać wywiady na temat wojennej rzeczywistości.

Ostatnio Pajączkowska pokazała kilka migawek z Ukrainy. Dziennikarka ma na sobie m.in. czerwoną kurtkę z logotypem TVP i kamizelkę kuloodporną. Internauci patrzą na ten drugi element.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Faux pas Karoliny Pajączkowskiej. "Lans zamiast bezpieczeństwa"

Komentujący zauważają, że Pajączkowska niewłaściwie założyła kamizelkę.

Pani Karolino, ta kamizelka nie jest od "zakrywania pępka". Dla pani bezpieczeństwa zalecam wyregulowanie jej tak, aby mogła spełniać swoje zadanie, bo na chwilę obecną ani to nie chroni, ani nawet nie wygląda za dobrze - czytamy w jednym z komentarzy.
To kamizelka kuloodporna czy obciążeniowa? Tak założona kamizelka nie pomoże. Znowu lans zamiast bezpieczeństwa - tak brzmi kolejny z nich.

Najwidoczniej Pajączkowska nie wzięła sobie do serca porad internautów. Dzień później wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie, na którym również możemy zauważyć, że kamizelka znów jest założona niewłaściwie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić