Dziwne wywody Czesi z "Klanu". "Bez krępacji wyciąga cały swój sprzęt"

33

Anna Powierza znana szerszej publiczności jako Czesia z "Klanu" potrafi zaskoczyć. Choć aktorka rzadziej występuje w telewizji, jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Tym razem opublikowała tam nietypowe przemyślenia na temat... hydraulików.

Dziwne wywody Czesi z "Klanu". "Bez krępacji wyciąga cały swój sprzęt"
Dziwne rozważania Czesi z "Klanu". "Gość bez krępacji wyciąga cały swój sprzęt w Twoim domu" (AKPA, AKPA)

Anna Powierza przed laty występowała w kultowym serialu "Klan". Od 1997 roku wcielała się tam w rolę Czesławy Kot-Kurzawskiej. Choć obecnie rzadziej występuje na ekranie, wciąż utrzymuje kontakt z fanami. Robi to na Instagramie, gdzie właśnie opublikowała nietypowe przemyślenia na temat hydraulików.

Czesia z "Klanu" wyznała, że ostatnio przychodziło jej do głowy bardzo dużo myśli. Dodała też, że nie jest do tego "przyzwyczajona". - Zastanawiałam się nad tym, czy tylko dobry człowiek, o nieskazitelnym kręgosłupie moralnym, nieposzlakowanej opinii (przede wszystkim w necie) powinien wykonywać zawód... hydraulika - zaczęła niecodzienne rozważania Powierza.

Anna Powierza o hydraulikach

Aktorka napisała, że jest to jej zdaniem "zawód wysokiego zaufania". Warto zaznaczyć, że na tej liście oficjalnie nie ma hydraulika, a jest: lekarz, psycholog, komornik, psycholog czy adwokat. Zdaniem Powierzy, należy dopisać tam również hydraulika. Wskazała nieoczywiste powody...

Jak by nie patrzeć - jest to zawód wysokiego zaufania. Gość bez krępacji wyciąga cały swój sprzęt i w dziwnych pozycjach rozkłada się w twoim domu! A jeśli typ właśnie zostawił żonę dla kochanki? Jak można potem wierzyć takiemu, że nie porzuci i twojej rury, zanim zostanie dobrze przetkana?

Powierza zastanawia się również nad konsekwencjami, które powinien ponieść hydraulik. Zapytała więc: - Jeśli nawet zrobi to skutecznie, to skąd masz wiedzieć, że potem poniesie wszystkie tego konsekwencje? A jeśli np. miga się od przewijania własnego dziecka, to od brudnej roboty nie wymiga się i u Ciebie? - czytamy w obszernym wpisie na Instagramie.

Jeśli jednak na głowie masz potężny remont i wymianę wszystkich sanitariatów, jak zniesiesz to, że twój stary kibel rwie z podłogi typ, który wyrywa również laski na imprezie, podczas gdy w domu czeka ciężarna żona?

Na koniec, instagramowa myślicielka zażądała, by wprowadzić procedury, które "pomogą skrupulatnie prześwietlać pod względem moralnym wszystkie zawody publicznego zaufania". Stwierdziła, że na liście powinni być też elektrycy, murarze czy taksówkarze. W hasztagach, Anna Powierza zapytała fanów czy powinna zrobić kabaret, a może stand up. Jak sądzicie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić