Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Ekspert ocenił, jak książę William wybrnął z kryzysu w rodzinie królewskiej

4
Podziel się

Richard Fitzwilliam jest uważany za autorytet w dziedzinie brytyjskiej rodziny królewskiej. Teraz postanowił ocenić, czy książę William zdołał uratować wizerunek instytucji po kryzysie, który wywołali jego brat i bratowa. Jak brzmi werdykt? Wielu się zdziwi.

Ekspert ocenił, jak książę William wybrnął z kryzysu w rodzinie królewskiej
Książę William nie poradził sobie z kryzysem wywołanym zachowaniem jego brata i bratowej? (Getty Images, 2021 Pool/Samir Hussein)
bEUrhwqJ

Jak podaje Mirror, zachowanie księcia Harry'ego i Meghan Markle negatywnie wpłynęło na wizerunek brytyjskiej monarchii. W konsekwencji na pozostałych członkach rodziny spoczęła odpowiedzialność za zażegnanie kryzysu i ponowne połączenie rodziny. W tym – księciu Williamie.

Kryzys w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę William dał sobie radę?

Zadanie księcia Williama było tym trudniejsze, że jest on drugą osobą – po swoim ojcu, księciu Karolu – w kolejce do brytyjskiego tronu. Richard Fitzwilliams uważa jednak, że arystokrata wywiązał się ze swej roli znakomicie.

bEUrhwqL
To nie jest łatwy czas dla rodziny królewskiej, ale (...) radzi sobie znakomicie – podkreśla Richard Fitzwilliams w rozmowie z Mirror.
Zobacz także: Zobacz też: Harry i William – co wydarzyło się między braćmi po pogrzebie Filipa?
bEUrhwqR

Zdaniem Richarda Fitzwilliamsa książę William wypełnia swoje królewskie obowiązki w sposób perfekcyjny. Ekspert zauważył, że z jednej strony następca tronu stara się zapewnić najbliższym tyle prywatności, ile tylko możliwe, z drugiej – troska o żonę i dzieci nie przeszkadza mu w "pracy".

W tamtym czasie zapewnił swojej rodzinie tyle prywatności, ile tylko zdołał. Udało mu się bardzo dobrze zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym – chwali księcia Fitzwilliams (Mirror).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUrhwrm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Facet de fact...
2 miesiące temu
Pan Fitzwilliam jest kompletnym durniem, który stracił masę czasu na poświęcanie uwagi bandzie degeneratów. Z utęsknieniem czekam na tę katastrofę, która zmiecie ich wreszcie z powierzchni ziemi raz i na zawsze.
Ja z zewnątrz
2 miesiące temu
Co prawda durnie zza konsolet, czy co oni tam mają w centralach od portali, wypisują bzdety w rodzaju stop hejt, ale ja jestem człowiekiem wolnym i nie życzę sobie żadnej cenzury poza własną. Jako osoba używająca swego języka od paru dobrych dekad, i potrafiąca wcale nieźle formułować w nim myśli - i tak potrafię obsztorcować kogo trzeba, bez wylewania wiadra pomyj. W kwestii zasadniczej: HEJT JAKO TAKI NIE ISTNIEJE, a dyskryminowanie jakichkolwiek wypowiedzi rzekomo 'raniących' kogokolwiek, jest nielegalne. Rzekomy hejt jest tylko opinią niepochlebną dla czytającego. Jeśli ten czytający jest chłopem z jajami, to niech ma, do kurwy nędzy, odwagę stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością, a nie wymyśla idiotyzmy. Wiadomi faceci z naszego świecznika - wierchuszka - jaj nie mają, a co gorsza, nie mają też wielu innych cech niezbędnych na stanowiskach, na których się nie wiem czemu znajdują.
From outside ...
2 miesiące temu
Gadanie głupie o Maryni. Swoją drogą dziwię się, że nikt jeszcze na Wyspach nie wpadł w szał, nie złapał jakiejś spluwy i nie wystrzelał w pień całej tej porąbanej rodzinki, w której od dawna nie ma już ani jednej mądrej, ani jednego mądrego! Sam pomysł tej idiotki Diany S, by wyjść za półmózga Karolka, dyskwalifikuje tę gęś raz i na zawsze: przecież dziewczę (podobno nie w ciemię bite!) miało wszelkie szanse zrobić w świecie karierę. I co? I zamiast tego wybrała sobie durnota chodząca los inkubatora dla instytucji wątpliwej konduity. Od potomków wszelkich rodzin królewskich, cesarskich czy książęcych strzeż nas Boże panie, bo na przykładzie imbecyla Karolka widać, że żaden z nich do niczego się nie nadaje. Na szczęście, przebudzenie tych idiotów na wyspach będzie już niedługo brutalne. I wcale mi ich nie żal.
bEUrhwrn
Na pewno nie ...
2 miesiące temu
W kwestii formalnej: odzywki powyżej w stylu stop hejt są nielegalne, bo hejtu jako takiego nie ma, a to, co za taki uważają tchórzliwi i niedouczeni politycy bez klasy, jest tylko w stu procentach zasłużoną opinią na ich temat. Księcia Williama, tę jego Kate i całą resztę brytyjskich rojalsów mam głęboko w dupie i naprawdę mało obchodzą mnie ich jakieś kryzysy i inne takie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić