Elżbieta Zapendowska ma coraz większe kłopoty ze wzrokiem. Sytuacja jest poważna

43

Elżbieta Zapendowska nigdy nie kryła, że z jej wzrokiem nie jest najlepiej. Ba, potrafiła nieraz z tego faktu żartować. Jak się okazuje, sytuacja jest poważniejsza, niż się wydaje.

Elżbieta Zapendowska ma coraz większe kłopoty ze wzrokiem. Sytuacja jest poważna
Elżbieta Zapendowska (ONS.pl)

Elżbieta Zapendowska była „słuchem absolutnym” w jakże popularnym „Idolu”. Błyskawicznie potrafiła wyłowić wokalne perełki i ocenić, kto jest nieoszlifowanym diamentem, a kto nie ma szans na karierę w branży muzycznej.

Później siedziała za stołem jurorskim w "Must Be The Music: Tylko Muzyka". Program zakończył się w 2016 roku, 11. edycją. Zapendowska uczestniczyła także w reaktywowanym przez Polsat "Idolu". Miała wątpliwości, czy da radę pracować na planie show, bo jej wzrok się pogarszał. Komentowała to, żartowała. A jak sytuacja wygląda teraz? Niestety, pojawiły się martwiące doniesienia.

Zobacz także: Zapendowska o Idolu: "Miałam wątpliwości, czy dam sobie radę z moim wzrokiem"

Zapendowska udzieliła tygodnikowi "Twoje Imperium" wywiadu, w którym nie owija w bawełnę. Kłopoty ze wzrokiem się pogłębiają. Do tego stopnia, że jak czytamy, "jurorka nie widzi już na jedno oko i musi liczyć się z tym, że zaawansowana krótkowzroczność, jaskra i zaćma sprawią, że w niedalekiej przyszłości będzie niewidoma".

Elżbieta Zapendowska jest już po siedemdziesiątce, więc przyzwyczaiła się do myśli, że nie będzie już lepiej widzieć. Pogodziła się z faktami, ale to nie znaczy, że zamknęła się w czterech ścianach.

Cały czas jeżdżę na warsztaty, prowadzę grupę dorosłych ludzi w domu kultury. I jestem w miarę szczęśliwa - czytamy w tygodniku.

Zapytano ją, czy są jakieś szanse na to, by jeszcze uratować jej wzrok. Padło nawet pytanie o internetową zbiórkę. - Nie można mi pomóc, mam genetyczną wadę wzroku, nic nie da się zrobić. Nie łudzę się. Szkoda pieniędzy, zachodu i w ogóle wszystkiego – skwitowała.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić